اظهارات جدید علی اکبر رائفی پور درباره تتلو

علی اکبر رائفی پور مدرس و نظریه پرداز جنجالی در گفتگوی جدیدی با عبدالرضا داوری، فعال سیاسی و مشاور پیشین محمود احمدی نژاد در برنامه ی اینترنتی «سیمرغ»، صحبت هایی درباره ی امیرحسین مقصودلو، خواننده ی ایرانی پرحاشیه، معروف به تتلو مطرح کرده که در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است.

موبنا-رائفی پور در بخش هایی از این مصاحبه درباره ی تتلو گفت:

در ماجرای تتلو من مخالف برخورد با ایشان بودم.

رجوع به تتلو بعد از خروج از ایران چند برابر شده است.

به تتلو گفتم به تو چه ربطی داره قالیباف، رییسی یا روحانی! گفتم فضای سیاسی آلوده است و پوستت کنده است. پوستش هم کنده شد.

نوشته های مشابه

این نخستین باری نیست که علی اکبر رائفی پور به صحبت درباره ی تتلو می پردازد.

او اردیبهشت سال گذشته نیز در مصاحبه ای با وبسایت «خبر فوری» درباره ی ارتباطش با این خواننده ی ایرانی جنجالی گفته بود:

جریان لیبرال خیلی دیکتاتور است. دم از آزادی بیان می‌زند اما شما آزادی که فقط بیان آن‌ها را داشته باشید. نامه من به تتلو هست بروید بخوانید اگر جز این چیزی که دارم می‌گویم هست، شما هرچه خواستید بگویید. ببینید اولا من ایشان را هیچ‌وقت از نزدیک ندیدم، هیچ‌وقت. اصلا قصه‌های انتخابات نبود من از او دفاع کردم، در زندان بود. گفتم بابا بدبخت می‌آید روی ناو برای هسته‌ای می‌خواند، دعای روز چهاردهم ماه رمضان را می‌گذارد. بابا دارد پالس به شما می‌دهد دیگر، کوتاه بیایید. بعد همین پیش‌بینی هم که بنده می‌کردم شد. گفتم بابا چون گربه به تنگ آید، ناچار به چنگ آید. یک گوشه گیرش انداختی آخر… بعد می‌رود خارج و وقتی هم رفت خارج دیگر آنجا تو نیستی که، مملکت تو نیستش که، ممکن است فلان کس با او ارتباط بگیرد که یا از اینجا پرتت می‌کنیم بیرون یا… به پلیس ایران تحویلت می‌دهیم یا این کار را می‌کنی؟ یا این حرف را می‌زنی؟ همین می‌شود دیگر، معلومه آن هموطنش نیست دیگر.

ما در تلگرام با هم ارتباط داشتیم. ویس می‌فرستادیم برای همدیگر. می‌گفتم آقای امیر آقا در مسائل سیاسی وارد نشو. اولین بار ایشان عکس قالیباف را گذاشت. من گفتم وارد مسائل سیاسی نشو. قالیباف که رفت کنار ۹۶ به نفع آقای رئیسی، از رئیسی حمایت کرد. باز هم بنده به او گفتم بابا این کار را نکن. تو همان کار فرهنگی خودت را بکن. تو یک موزیسین هستی، یک خواننده‌ای تو بیا حرف خودت را بزن. بعد دیگر همان پیش‌بینی‌ای که من می‌کردم شد دیگر، یعنی اینقدر بهش سخت گرفتند که رفت خارج. و وقتی رفت خارج دیگر آنجا از کنترل شما خارج است.

الان دارد کارهای عجیب غریبی آنجا می‌کند قبول، اگر در ایران بود این کارها را می‌کرد؟ قطعا نه. اصلا یک جریان مشکوک امنیتی ایشان را هول داد بیرون، انداخت بیرون. می‌گویند برو بیرون هر کاری می‌خواهی بکنی بکن، اینجا نکن. من در نامه چی نوشته‌ام؟ آقا ایشان در سال ۹۶ به هرحال درست یا غلط از نظر من غلط، صرف کار سیاسی را می‌گویم ها! آمد از آقای رئیسی حمایت کرد. شروع کردند به او فحش دادن، همین لیبرال‌ها. عکس‌هایش را در دبی شروع کردند پخش کردن. بعد من گفتم آقا یک سؤال ایشان سال ۸۸ از میرحسین حمایت کرد. آن‌موقع نظر سیاسی‌اش این بوده الان دوست دارد از کی حمایت کند؟ از رئیسی. مگر نمی‌گویید آزادی بیان؟ بگذارید حرفش را بزند. این حرف غلط است؟ بعد جالبه می‌بینید اصولگراها هم همین تیکه را می‌اندازند. تتلو چه خبر؟ می‌گویم والله چه می‌دانم چه خبر. من چه‌کار کنم؟ اما آقا اگر گذشته دوباره تکرار بشود دوباره همین کار را می‌کنید شمای رائفی‌پور؟ بله. همین کار را باز هم می‌کنم.

ماجرای نامه علی اکبر رائفی پور به تتلو

رائفی پور تتلو

علی اکبر رائفی پور خرداد ماه سال ۹۶ همزمان با انتخابات ریاست جمهوری در ایران نامه ای سرگشاده خطاب به تتلو منتشر کرد. او در این نامه‌ به تتلو که پس از حمایت از کاندیداتوری ابراهیم رئیسی نزد اصولگرایان محبوبیت ویژه ای یافته بود، اظهار کرد که به جایگاه او غبطه می خورد.

متن این نامه‌ ی سرگشاده در حالی در روز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در وبسایت خبری «فردا نیوز» (منتسب به محمدباقر قالیباف) منتشر شد که ساعاتی پس از آن ابراهیم رئیسی در این انتخابات مغلوب حسن روحانی شد.

متن این نامه به شرح زیر است:

سلام
امیر حسین عزیز

به خاطر این روزها به حالت غبطه می خورم

نه فقط از این جهت که مظلوم واقع شده ای !

بلکه بیشتر برای این که معیار تشخیص حق از باطل گشته ای

نگران فحش ها و بیاحترامی هایشان نباش !

این روزها باید در تاریخ این مرز و بوم ثبت شود !

کاری ندارم بزرگوارانی که این نوشته را می خوانند ،به چه عزیزی رای می دهند ، هر که رای بیاورد رئیس جمهور ایران و همه ایرانیان است. اما با این کار دارم که عده ای که صبح و شب دم از آزادی می زنند و حتی از حق سگ ها می گویند چرا برای مخالفان سیاسی شان پر ارزنی احترام قائل نیستند !

این دیکتاتورهای لیبرال هرکه برخلافشان فکر کند و حرفی بزند را قلع وقمع می کنند. این ها دم از مردم می زنند اما اساسا مرادشان از مردم ، ساکنان اتوبان همت به بالا است !

مگر ندیدی یکی از همین ها اخیرا گفته است : رعیت دنبال یک گونی سیب زمینی و یک گونی برنج بیشتر است! دقت کن ! او مردم را رعیت خطاب می کند همان مدلی که ارباب ها مردم را خطاب می کردند.

دموکراسی در نگاه این جماعت یعنی تو حق داری فقط شبیه آنها فکر کنی وگرنه عقب افتاده هستی!

مگر نشنیده ای که بزرگان سیاسی هم فکرشان هم مانندخودشان به مردم شهرستان ها توهین می کنند و آنها را فاقد شعورسیاسی می دانند! چرا ؟ چون در انتخابات به کاندیدای آنها رای نداده بودند!

اصلا در نگاه این ها ساکنان شهرستان ها، شهروند درجه_دو به حساب می آیند و هیچ چیزشان شبیه آدمیزاد و انسانهای متمدن نیست. نه شوخی هایشان ، نه لهجه شان و نه انتخابشان!

یادت می آید سال ۸۸ در دفاع از موسوی خواندی؟ چرا آن موقع به تو حمله ای نشد؟

با استاد استاد گفتن هایشان برای شجریان هم کاری نداشته باش ! او هم اگر مخالف این ها سخن بگوید روزگارش را سیاه می کنند!

مگر ندیدی قبل از تو با شهاب حسینی ، علیرضاافتخاری ، لیلا اوتادی، الهام چرخنده ، مهران مدیری ، علی رام نورایی ، امین حیایی و … چه کردند؟

همین الان هم خیلی از هنرمندان، مخالف این جماعت می اندیشند منتها مانند تو شجاعت ابراز عقیده شان را ندارند، بندگان خدا می ترسند، تو هم به آنها حق بده و ترسشان را به رویشان نیار!

پریروز یکی از خواننده ها با من تماس گرفت و گفت : به من می گویند اگر طی همین دو روز از آقای دکتر روحانی حمایت کنی مجوزت را خواهی گرفت و گرنه … به های و هویشان کاری نداشته باش اینها عده ای اندک اما سروصدایند اما مهم این است که اندک هستند

امیر جان بخوان ، تو باید بخوانی

بخوان برای همان کسانی که به یک کیسه برنج بیشتر می اندیشند.

بخوان برای همه شهرستانی ها و روستایی ها بخوان برای ترک و فارس و عرب و کرد و لر و بلوچ و گیلک و کرمانج

بخوان برای کارگر های بیکار شده ی ارج و داروگر و قندورامین و چرمخاورمیانه و کاشی و سرامیک و نساجی و آزمایش و فولادسهند و روغن نباتی قو و ایران چوب و …

راستی کارگرهای معدن یورت که ۴ ماه حقوق ماهی هفتصدوپنجاه هزار تومانی شان را نداده بودند هم یادت نرود.

بخوان برای آن جوانی که در حلب ایستاد تا ناموس همین پرسروصدا ها در جلوی پای داعشی ها نخوابد!

اصلا تو باید برای خلیج همیشه مسلح فارس بخوانی ، آری تو بخوان چون مطمئن هستم دلارهای اماراتی که دهان ابراهیم حامدی را بست تا در کنسرت امارات آهنگ خلیج فارسش را نخواند، در تو اثر نخواهد کرد

راستی شنیده ام ” ابی” هم از رقیب کاندیدای تو حمایت کرده است!

بخوان مهم نیست همان ها که از لغو کنسرت ها می نالیدند دیشب به برنامه برج میلادت مجوز ندادند !!!

و شنیده ام همان ها که به رئیس جمهور قبل اعتراض می کردند که چرا عکس پرسنلی زهرا رهنورد را در مناظره ها نشان داده، الان کارشان شده انتشار عکس های سالهای پیشین تو !!

عیبی ندارد!

سرت را بالا بگیر و خدا را شکر کن که به واسطه تو این همه نفاق را آشکار کرد!

دلت محکم باشد پهلوان !

تو فقط بخوان ، بخوان برای مردم و دلت را بسپار به ضامن آهو !

روزیاتو

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا