۹ویژگی زنان که مردان شیفته آن ها هستند

میل به دوست داشته شدن از سوی جنس مخالف امری طبیعی است و به همین دلیل هم هست که برخی زنان در تلاش برای یافتن پاسخی برای پرسش «مردها از چه چیزی خوش شان می آید؟»، به ایجاد تغییر در ظاهر خود روی می آورند، با این تصور که این چیزی است که مردان را شیفته ی زنان می سازد.

موبنا- با این حال، مردان خود پاسخ دیگری به این سؤال داشته اند.

9ویژگی زنان که مردان شیفته آن ها هستند

۱- مهربانی

مهربانی زن ها همیشه توجه مردها را به خود جلب می کند، به ویژه اگر به دنبال یک رابطه عاطفی بلند مدت باشند. حتی دانشمندان هم این امر را تأیید کرده اند. به گفته ی آن ها مهربانی، زن ها را برای مردان جذاب تر می کند.

نوشته های مشابه

۲- توانایی پیدا کردن راه حل در موقعیت های ناخوشایند

به گفته ی مردان سادگی و طبیعی بودن برای آن ها جذابیت زیادی دارد، هم در رفتار و هم در ظاهر. واکنش زنان به موقعیت های غیر منتظره هم برای مردان مهم است. اگر زنی به جای توجیه کردن یا عصبانی شدن، اشتباه خود را بپذیرد، حتماً تحسین مردی که مجذوبش شده را به دست خواهد آورد.

۳- وضعیت روانی

به گفته ی مردان، یکی از ناخوشایندترین انواع زنان آن هایی هستند که نگاه منفی ای به دنیا دارند. مردان متوجه چیزهایی که گهگاه شما را آشفته و حال روحی تان را بد می کنند می شوند: مشکلات شغلی، اختلاف با والدین و رنج های ناشی از آرزوهای برآورده نشده. شما رفته رفته برای آن ها تداعی گر غم و اندوه می شوید، در حالی که آن ها به دنبال منبعی از انرژی مثبت هستند. به همین دلیل است که به راحتی مجذوب زنان شادی می شوند که از زندگی لذت می برند.

حتی اگر تمام تلاش خود را کنید تا شادترین فرد دنیا به نظر برسید هم موفق نخواهید شد مدت زیادی به آن تظاهر کنید چون مرد زندگی تان متوجه خواهد شد که تا چه حد از درون تحت فشار قرار دارید. به همین دلیل باید یاد بگیرید که خوشی های ساده ای در زندگی روزانه ی خود پیدا کنید. البته بیش از همه این خودتان هستید که به آن نیازمندید.

۴- وضعیت مالی

تنها زنان نیستند که به وضعیت مالی مردان توجه دارند و عکس این موضوع هم صدق می کند. این موضوع بسیار پیچیده اما مهم است. بنابراین، مطمئن باشید که مردان درباره ی وضعیت مالی شما نه صرفاً از سر کنجکاوی، بلکه برای داشتن نتیجه گیری های بخصوصی سؤال می کنند.

اگر درآمدتان بیشتر از او باشد، ممکن است به کمی زمان نیاز داشته باشد تا با چنین موقعیتی مواجه شود. اگر درآمدتان کمتر از او باشد، ممکن است زمان نیاز داشته باشد تا متوجه شود که آیا علاقمندی شما صرفاً ماهیت مادی دارد یا خیر.

9ویژگی زنان که مردان شیفته آن ها هستند

۵- اعتماد به نفس

مردان دوست دارند زنانی را تحسین کنند که خود از قبل می دانند لایق آن تحسین اند و آن ها از اطمینان خاطر دادن به زنانی که از زیبایی خود غافل اند بیزارند. زن هایی که دائماً درباره ی زیبایی شان سؤال می کنند، جذابیتی برای مردان ندارند.

داشتن اعتماد به نفس نسبت به ظاهر خود معمولاً نقص های ظاهری واقعی را جبران می کنند. با درک این موضوع می توان به راحتی به زنی بسیار زیبا بدل شد که مردان آرزویش را دارند.

۶- نحوه ی رفتار با همجنسان خود

اگر نگاه نامهربانانه ای به زنی که از کنارتان عبور می کند بیاندازید یا به خودتان اجازه دهید که اظهارنظر نامناسبی هم درباره اش داشته باشید، مطمئن باشید که مرد زندگی تان متوجه این امر می شود و آن را به داشتن عقده و شخصیتی حسود و بی ملاحظه تعبیر می کند.

۷- تعداد دوستان

برای مردان مهم است که زن مورد علاقه شان زندگی خود را داشته باشد و همینطور دوستانی واقعی که فراز و نشیب زندگی را با آن ها تجربه کرده است. نداشتن دوستان صمیمی و وجود آشنایانی که هر از گاهی تغییر می کنند و جای خود را به افراد جدیدی می دهند، برای مردان یک علامت هشدار دهنده است.

۸- حس شوخ طبیعی

زنانی که از خندیدن و نشان دادن احساسات خود ترسی ندارند، مردان را مسحور خود می کنند. علاوه بر این، مردان یکی از خصوصیات زن کامل را داشتن حس شوخ طبعی می دانند. تحقیقات هم نشان داده زنانی که توانایی شوخی کردن و درک شوخی را دارند، جذاب تر به نظر می رسند.

۹- آرزوها

داشتن آرزوی بهره بردن تمام و کمال از زندگی خود – برای محقق کردن رویاها و برنامه های بزرگ و دیوانه وار خود و داشتن رویای رسیدن به قله های جدید در عین جستجو برای یافتن منابع الهام تازه – نقش بسیار مهمی در جذابیت زنان برای مردان دارد. برعکس، انفعال و تنبلی در زنان، برای مردان مردان امروزی دافعه دارد.

روزیاتو

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا