شکیرا و ویدیوی جنجالی بوسیدن پای پدر

ویلیام مبارک چادید، پدر شکیرا، از بیمارستان مرخص شده و این ستاره موسیقی، بلافاصله به ملاقات پدر ۹۱ ساله خود رفته است. او ویدیوی ملاقات از پدرش را در اکانت اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته و واکنش احساسی او، طرفدارانش را عمیقاً تحت تأثیر قرار داده است.

موبنا-طرفداران شکیرا، نگران پدرش ویلیام بوده‌اند که در سن ۹۱ سالگی دچار بیماری شده است. او تحت درمان قرار گرفته و با توجه به شرایطش، نیاز به ویلچر دارد. شکیرا برای ملاقات و حمایت از او به بیمارستان رفته است.

شکیرا و ویدیوی جنجالی بوسیدن پای پدر

در ویدیویی که این ستاره موسیقی پاپ منتشر کرده، پدرش در حال انجام یک سری تمرینات قدرتی بوده و توانسته پا‌هایش را بلند کند. شکیرا نتوانسته که جلوی احساساتش را بگیرد و با مهربانی پای پدرش را بوسیده است.

این ویدیوی دلگرم‌کننده، واکنش مثبت طرفداران شکیرا را به دنبال داشته است.

شکیرا و ویدیوی جنجالی بوسیدن پای پدر

 

یک نفر گفته است: «شکیرا، تو از هر نظر قابل تحسین هستی. دیدن این ویدیو برای من بسیار تأثیرگذار بود. من عاشق روش ابراز علاقه‌ات به پدرت هستم.»

همچنین بسیاری از افراد اشاره کرده‌اند که ویلیام خوش شانس است که چنین دختری دارد. شکیرا مسئولیت مراقبت از پدرش را داشته و نشان می‌دهد که او نه‌تنها یک خواننده بزرگ، بلکه دختری فوق‌العاده برای پدر و مادرش است.

روزیاتو

دکمه بازگشت به بالا