عادت صبحگاهی سلبریتی های هالیوودی

سلبریتی ها شاید بسیاری از اوقات متعلق به دنیایی دیگر به نظر برسند، اما می شود به برخی از روتین های آن ها فکر کرد. ایجاد چند تغییر کوچک در روتین صبحگاهی خود می تواند باعث شود بازدهی و انرژی بیشتری طی روز داشته باشید.

موبنا-در ادامه از عادت های صبحگاهی برخی سلبریتی های هالیوودی خواهیم گفت که برای هر کسی قابل استفاده است.

جنیفر آنیستون

عادت صبحگاهی سلبریتی های هالیوودی

جنیفر آنیستون گرچه وقت هایی که سر کار است روز خود را از ۴/۳۰ صبح آغاز می کند، اما اگر سر کار نباشد، حوالی ۸ تا ۹ صبح از خواب بیدار می شود. بعد از آن، آب گرم با عصاره ی لیموترش می نوشد. سپس صورتش را می شوید و به آن کرم مرطوب کننده می زند و ۲۰ دقیقه ای مدیتیشن می کند.

برای صبحانه، یک شیک پروتئینی به همراه میوه هایی همچون موز، بلوبری و گیلاس منجمد می خورد. سپس نیم ساعت با دوچرخه ثابت و بعد از آن هم با مربی خود یوگا کار می کند.

آدری هپبورن

عادت صبحگاهی سلبریتی های هالیوودی

آدری هپبورن برای صبحانه، ۲ عدد تخم مرغ به همراه یک برش نان تست گندم کامل می خورد. او هرگز خوردن صبحانه را از قلم نمی انداخت، حتی وقت هایی که بدن خود را سم زدایی می کرد.

ویکتوریا بکهام

عادت صبحگاهی سلبریتی های هالیوودی

ویکتوریا بکهام روتین صبحگاهی مفصلی دارد. او ساعت ۶ صبح از خواب برمی خیزد. بعد از آن ۲ قاشق غذاخوری سرکه سیب می خورد و برای خودش و فرزندانش یک اسموتی سالم درست می کند.

بکهام صبح ها ۲ بار ورزش می کند، بار اول پیش از خوردن صبحانه و بار دوم بعد از رساندن فرزندانش به مدرسه، و هر دو بار نیز به مدت یک ساعت.

کیت هادسون

عادت صبحگاهی سلبریتی های هالیوودی

کیت هادسون روش ویژه ای برای شاداب کردن پوست خسته یا کدر دارد. او صورت خود را در آب یخ فرو می برد و هر قدر که بتواند در آن نگه می دارد. برای این کار باید مقدار آب اندک و مقدار یخ زیاد باشد. این روش که به گفته ی هادسون بسیار مؤثر است، یکی از کارهایی است که می توانید برای از بین بردن خواب آلودگی خود انجام دهید.

رابرت داونی جونیور

عادت صبحگاهی سلبریتی های هالیوودی

رابرت داونی جونیور سحرخیز نیست. او بعد از بیدار شدن از خواب، اول ایمیل خود و شبکه های اجتماعی را چک نمی کند تا از انجام شدن کارهای مهمش در همان ساعات اولیه ی روز مطمئن شود. او معمولاً حوالی ۱۱ صبح به سر کار می رود. این روتین به او کمک می کند صبح ها کسل و خواب آلوده نباشد و تمرکز بیشتری داشته باشد.

مریلین مونرو

عادت صبحگاهی سلبریتی های هالیوودی

مریلین مونرو پیش از دوش صبحگاهی اش، یک لیوان شیر داغ خود می نوشید. وقتی شیر هنوز داغ بود، ۲ تخم مرغ خام درون آن می ریخت و هم می زد. او این ترکیب را با خوردن یک مولتی ویتامین تکمیل می کرد.

رزی هانتینگتون – وایتلی

عادت صبحگاهی سلبریتی های هالیوودی

رزی هانتینگتون – وایتلی روزهای خود از ۶ صبح آغاز می کند و اولین کاری که بعد از بیدار شدن از خواب انجام می دهد نوازش سگ های خود است. و بعد از محبت به سگ هایش، روتین پوستی صبحگاهی خود را انجام می دهد و یک بطری آب می نوشد.

سپس قهوه می نوشد و برای صبحانه، تخم مرغ هم زده با نان تست یا ماست به همراه گرانولا و ترکیب میوه های بری و گاهی هم مافین صبحانه به همراه آب سبزیجات (گرین جویس) می خورد. بعد از آن به رختخواب بازمی گردد و ایمیل خود و اخبار را چک می کند.

اورلاندو بلوم

عادت صبحگاهی سلبریتی های هالیوودی

اورلاندو بلوم روز خود را با وقت گذرانی با دختر کوچکش شروع می کند. بعد از آن، ۲۰ دقیقه ذکر یوگا می گوید و سپس متون بودایی می خواند. او برای صبحانه از پودر سبزیجات به همراه روغن اکتان و پودر کلاژن استفاده می کند.

اشلی گراهام

عادت صبحگاهی سلبریتی های هالیوودی

اشلی گراهام روز خود را با تعیین اهدافش برای آن روز و خواندن یک متن انگیزشی یا روحیه بخش از کتاب های مورد علاقه اش آغاز می کند.

گوئینت پالترو

عادت صبحگاهی سلبریتی های هالیوودی

گوئینت پالترو ۶/۳۰ صبح از خواب برمی خیزد و به مدت ۱۰ دقیقه روغن نارگیل نعنایی در دهانش می چرخاند. بعد از آن، به همراه همسرش مقداری قهوه می نوشد و مدیتیشن می کند و سپس به سراغ ورزش می رود. او معمولاً بعد از ورزش یک اسموتی می نوشد، چون علاقه ای به صبحانه خوردن ندارد.

جیم کری

عادت صبحگاهی سلبریتی های هالیوودی

جیم کری روتین نامتعارفی دارد. او هر روز ساعت ۱۱ صبح به خودش زنگ می زند و وانمود می کند که کسی است که از گذشته او را می شناسد و به او زنگ زده تا خبری به او دهد. هدف او از این کار این است که ایده های خلاقانه و نگاه تازه ای پیدا کند.

مایلی سایرس

عادت صبحگاهی سلبریتی های هالیوودی

مایلی سایرس از طرفداران پر و پا قرص یوگا است، بنابراین تعجبی ندارد که بخش عمده ای از روز خود را به این کار اختصاص می دهد. سایرس عمدتاً به مدت ۲ ساعت یوگای آشتانگا و همینطور به مدت ۳۰ دقیقه پیلاتس کار می کند.

زندایا

عادت صبحگاهی سلبریتی های هالیوودی

زندایا معمولاً حوالی ۸ صبح از خواب بیدار می شود و نوتفیکیشن های گوشی اش را در تخت چک می کند. او حدود ۹ صبح دوش می گیرد و سپس روتین پوستی صبحگاهی اش را انجام می دهد. زندایا برای صبحانه، پن کیک، میوه های بری و نوتلا می خورد.

روزیاتو

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا