تمسخر ورزشگاه آزادی و کیفیت تصاویر ایران در تلویزیون عربستان

دیدار پر حاشیه ی تیم های پرسپولیس و النصر شب گذشته در حالی با نتیجه ی ۲ بر صفر به نفع تیم عربستان در ورزشگاه آزادی برگزار شد که هر دو تیم به شدت از وضعیت چمن این ورزشگاه ناراضی بودند. حالا ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد یکی از مجریان تلویزیون عربستان به تمسخر وضعیت ورزشگاه آزادی و کیفیت پخش تصاویر ایران پرداخته بود. او خطاب به مخاطبان تلویزیون عربستان گفته بود: «استادیوم و کیفیت تصویر ایران را که می بینم یاد ۲۰-۳۰ سال پیش میافتم. خدا را بر نعمت‌ های عربستان شکر!»

موبنا-انتشار این ویدئو بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته و  کاربران از کم کاری مسئولان که زمینه ساز مطرح شدن چنین اظهارات تمسخرآمیزی درباره ی وضعیت کشورمان شده، انتقاد کرده اند.

وضعیت نابسامان و نیمه مخروبه ی ورزشگاه آزادی از سکوها گرفته تا چمن آن، ماه ها است که مورد بحث و جدل قرار دارد، با این حال، در این مدت اقدام بخصوصی در جهت رفع این مشکلات از سوی مسئولان صورت نگرفته است. دیدار پرسپولیس و النصر نیز روز گذشته در حالی برگزار شد که سکوهای ویران ورزشگاه پوشانده شده بودند و چمن زمین کماکان معیوب بود.

تمسخر ورزشگاه آزادی و کیفیت تصاویر ایران در تلویزیون عربستان

تمسخر ورزشگاه آزادی و کیفیت تصاویر ایران در تلویزیون عربستان

تمسخر ورزشگاه آزادی و کیفیت تصاویر ایران در تلویزیون عربستان

شب گذشته بعد از برگزاری بازی، امید عالیشاه، کاپیتان تیم پرسپولیس به خبرنگاران گفت: وضعیت چمن ورزشگاه آزادی شرم‌ آور بود و بازیکنان النصر از ما می‌ پرسیدند که مزرعه است یا زمین چمن؟! نه تنها رونالدو، بلکه بازیکنان خود ما هم از وضعیت بد زمین آزادی شاکی بودند.

یکی از بازیکنان تیم النصر، محمد قاسم نیز پس از بازی به خبرنگاران گفت: چمن ورزشگاه راضی کننده نبود و اصلا کیفیت خوبی نداشت اما توانستیم بازی را کنترل کرده و برنده بیرون بیاییم.

تنها یک روز پیش از برگزاری دیدار تیم های پرسپولیس و النصر، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، پس از بازدید از ورزشگاه آزادی بر لزوم تعویض چمن این ورزشگاه تأکید و پیشنهاد کرده بود به مدت چهار ماه لیگ تعطیل یا مسابقات ورزشگاه آزادی به ورزشگاه دیگری منتقل شود تا چمن ورزشگاه آزادی تعویض شود، در غیر اینصورت، مجبور خواهند بود به چمن ترمیم شده بسنده کنند.

روزیاتو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا