کاپشن پف‌داری که شما را خنک می کند!

وقتی هوا گرم است، آخرین چیزی که بیشتر مردم به آن فکر می کنند، پوشیدن یک کاپشن پف دار است. اما یک کاپشن جدید عجیب به لطف سیستم خنک‌کننده‌ای که با آبجو کار می‌کند، نوید خنک نگه داشتن شما را می‌دهد. کاپشن تابستانی تایگر، توسط ایزی دو (Izzy Du) طراحی شده است و در آستانه هفته مد پاریس رونمایی شد. خانم دو گفت: «برای طراحی کاپشن تابستانی، من با احساس باز کردن یک قوطی آبجوی سرد و بازی با رنگ‌های آبجوی برند Tiger Beer شروع کردم.»

موبنا-در ظاهر، کاپشن تابستانی تایگر شبیه یک کاپشن نسبتا استاندارد، با لایه های عایق نارنجی روشن است. با این حال، چیزی که از بیرون نمی توانید ببینید، شبکه ای از لوله های پلاستیکی است که در داخل آن پنهان شده اند. این لوله ها با آب پر می شوند که با استفاده از آبجوی سرد خنک می شود. لوله‌ها با نقاط کلیدی شریان‌های نزدیک‌ به پوست تماس پیدا می‌کنند و بدن را تا ۵ درجه سانتی‌گراد خنک تر می‌کنند.

کاپشن پف‌دار که برای غلبه بر گرما طراحی شده است

ماساشی کاوامورا، مدیر ارشد فناوری شرکت Whatever که فناوری این کاپشن را مهندسی کرده است، گفت: «با الهام از همان فناوری که فضانوردان را خنک نگه می‌دارد، ما انواع مختلفی از طرح‌های سیستم خنک‌کننده را امتحان کردیم که هر کدام باعث می‌شوند کاپشن در خنک نگه داشتن کاربر تا زمانی که ممکن است مؤثرتر باشد.»

کاپشن پف‌دار که برای غلبه بر گرما طراحی شده است

 

این کاپشن آینده‌نگر در هفته مد پاریس به نمایش گذاشته می‌شود.

نوشته های مشابه
کاپشن پف‌دار که برای غلبه بر گرما طراحی شده است

 

این اولین لباس عجیبی نیست که در ماه های اخیر خبرساز شده است. در ماه مارس، شرکتی کت لحافی را طراحی کرد که از شانه تا مچ پا را می پوشاند. جوآن جانستون، مخترع کت لحاف Coaroon، که نام آن از کلمه اسکاتلندی coorie به معنای نوازش گرفته شده است، می گوید: «بسیاری از مردم از یک روز در استراحت مطلق بودن زیر لحاف لذت می برند، اما برای رفتن به دستشویی یا آشپزخانه باید بلند شد. بنابراین ما می‌خواستیم مردم بتوانند خود را در طی فعالیت های روزانه گرم نگه دارند، انگار که هنوز لحاف رویشان است اگرچه این لحاف در حقیقت یک لباس با دقت طراحی شده است، اما حس زیر لحاف ماندن را حفظ می کند.»

روزیاتو

دکمه بازگشت به بالا