۶ سلبریتی هالیوودی و ولخرجی های عجیب

تلاش برای شاد کردن فرزندان خود جزئی از زندگی پدر و مادرها است و همه ی آن ها دوست دارند خواسته های فرزندان شان را برآورده سازند. سلبریتی ها از توان مالی زیادی برخوردارند که به آن ها این امکان را می دهد تا تقریباً همه نوع هدیه ی گران قیمتی به فرزندان خود دهند.

موبنا-برخی از آن ها ترجیح می دهند فرزندان شان را خاکی و مانند افراد عادی بار آورند. با این حال، سلبریتی هایی هم هستند که از قرار معلوم این امر برایشان اهمیتی ندارد و دوست دارند فرزندان خود را با ثروت شان غرق در ناز و نعمت کنند.

جنیفر لوپز

۶ سلبریتی هالیوودی و ولخرجی های عجیب

جنیفر لوپز از قرار معلوم وقتی پای دوقلوهایش، مکس و اِما در میان باشد، حاضر به انجام هر کاری است. جنیفر علیرغم روابط عاشقانه ی متعددی که تا به حال داشته، تنها ۲ فرزند دارد که حاصل ازدواج او با همسر سابقش مارک آنتونی هستند. او هر امکاناتی برای فرزندانش فراهم می کند تا عشق خود را به آن ها نشان دهد. مثلاً فرزندان او تنها روی وسایل خوابی (ملحفه و غیره) از جنس پنبه ی مصری به قیمت ۶۰۰ دلار می خوابند. یا اینکه در سال ۲۰۱۸، برای تولد ۱۰ سالگی دوقلوهایش، آن ها را به یک رستوران فرانسوی مشهور لاس وگاس برد و در آنجا بیشتر از ۷،۵۰۰ دلار برایشان خرج کرد.

کایلی جنر

۶ سلبریتی هالیوودی و ولخرجی های عجیب

کایلی جنر و شریک زندگی سابقش، تراویس اسکات از هیچ ولخرجی ای برای دخترشان، استورمی دریغ نمی کنند. استورمی با آنکه تنها ۵ سال دارد اما همیشه انتخاب های گران قیمت زیادی برای پوشش خود داشته است. او حتی یک بار یک جفت کفش کتانی از برند ایتالیایی لوکس جوزپه زانوتی به پا کرده بود که به طور اختصاصی برای او طراحی شده بود.

کایلی و تراویس البته روش های دیگری هم برای لوس کردن دخترشان دارند. مثلاً اینکه در سال ۲۰۱۹، تراویس برای او یک صندلی خاص گران قیمت خرید که قیمت آن ۲۵ هزار دلار یا بیشتر تخمین زده شده است.

بیانسه

۶ سلبریتی هالیوودی و ولخرجی های عجیب

وقتی دختر بیانسه و جی زی، ۲ تن از مشهورترین خوانندگان دنیا باشید، شاید چاره ای جز لوس شدن نداشته باشید. بلو آیوی کارتر همیشه هر چه در زندگی اش خواسته به دست آورده است، بخصوص برای تولد یک سالگی اش. در حقیقت، بیانسه و جی زی برای تولد یک سالگی بلو آیوی ضیافت شامی با تم پرنسس برگزار کردند و به دخترشان یک عروسک باربی خاص هدیه دادند که گفته می شود از جنس طلای سفید و مزین به ۱۶۰ عدد الماس بود و بیش از ۸۰ هزار دلار قیمت داشت.

دیوید و ویکتوریا بکهام

۶ سلبریتی هالیوودی و ولخرجی های عجیب

خانواده ی دیوید و ویکتوریا بکهام با ۴ فرزندشان بسیار شناخته شده اند. این زوج مشهور همواره سعی دارند فرزندان شان را خاکی بار آورند اما گهگاه استثناهایی هم قائل می شوند، بخصوص در مورد کوچک ترین فرزندشان هاپر. در حقیقت، دیوید اذعان کرده توان نه گفتن به دخترش را ندارند: «فکر کنم فقط یک بار به او نه گفتم، که بعدش لب پایینش شروع کرد به لرزیدن. بعد از آن دیگر هیچوقت به او نه نگفتم.»

به علاوه، دیوید یک بار یک تابلوی نقاشی ۲ متری به شکل قلب برای دخترش خرید که روی آن به انگلیسی نوشته شده بود: «دختر بابا». این نقاشی که اثر یک هنرمند مشهور انگلیسی بود، نزدیک به ۶۰۰ هزار دلار قیمت داشت.

تام کروز و کیتی هولمز

۶ سلبریتی هالیوودی و ولخرجی های عجیب

سوری، تنها دختر تام کروز و همسر سابقش کیتی هولمز، به طور حتم در کانون توجه والدین مشهورش قرار دارد. گفته می شود سوری یک کلکسیون از لباس های گران قیمت به ارزش ۳ میلیون دلار دارد. به علاوه، یکی از چشمگیرترین هدایایی که او برای کریسمس از پدر و مادرش دریافت کرده، یک خانه ی کودک ویکتوریایی (خانه ای کوچک در سایز کودک مخصوص بازی) به قیمت ۲۴ هزار دلار بوده که در باغ این خانواده قرار داشت و حتی به آب و برق مجهز بود.

کاردی بی

۶ سلبریتی هالیوودی و ولخرجی های عجیب

دختر کاردی بی. و همسرش آفست، در تولد ۲ سالگی اش از آن ها یک کیف برکین از برند لوکس هرمس هدیه گرفت. این کیف دستی گران قیمت نزدیک به ۴۸ هزار دلار قیمت دارد. کاردی بی. و آفست برای دادن چنین هدیه ی لوکسی به دختر خردسال خود مورد انتقاد قرار گرفتند، اما از قرار معلوم این انتقادات برایشان اهمیتی نداشت و آن ها دوست دارند به لوس کردن فرزندشان ادامه دهند.

روزیاتو

دکمه بازگشت به بالا