حرکت دردسرساز سوفی ترنر که موجب تصمیم نهایی جو جوناس برای جدایی شد

جو جوناس پس از ۴ سال زندگی مشترک از سوفی ترنر ستاره سریال بازی تاج و تخت درخواست طلاق داده است. بنا به گزارش‌ها دلایل بیشماری برای پایان ناخوشایند زندگی مشترک این زوج وجود دارد اما به تازگی به مورد جدیدی اشاره شده که گفته می‌شود در تصمیم جوناس برای جدایی نقش عمده‌ای داشته است؛ چیزی که جو در دوربین مداربسته از سوفی دیده یا شنیده است.

موبنا-این زوج به تازگی تصمیم خود برای جدایی را عمومی کردند

چرا جو جوناس تصمیم گرفت از سوفی ترنر جدا شود؟

شایعات درباره طلاق قریب الوقوع خواننده ۳۴ ساله و ستاره Game of Thrones چند روز قبل از آشکار شدن حقیقت شروع شد. برخی از نشانه‌ها که به وجود مشکل در رابطه این زوج اشاره دارند عبارت بودند از: شرکت نکردن سوفی در کنسرت های جو، فروختن خانه خانوادگی‌شان در میامی، دیدار جوناس با وکلای طلاق و … .

چرا جو جوناس تصمیم گرفت از سوفی ترنر جدا شود؟

در نهایت مشخص شد که شایعات درست بودند و جو جوناس در ۶ سپتامبر در اینستاگرام خود خبر داد که ازدواجشان «به‌طور جبران ناپذیری شکست خورده» و او و سوفی تصمیم گرفته‌اند جدا شوند. او تقاضا کرد که در این شرایط دشوار به حریم خصوصی‌شان احترام گذاشته شود.

این زوج با هم دو دختر دارند.

دلایل اصلی جدایی جو جوناس و سوفی ترنر

چرا جو جوناس تصمیم گرفت از سوفی ترنر جدا شود؟

به گفته یک منبع نزدیک به خانواده این دو، جو و سوفی به دلیل سبک زندگی متفاوت خود تصمیم به جدایی گرفته‌اند . ظاهرا بازیگر ۲۷ ساله شخصیت برونگرایی دارد و جشن گرفتن را دوست دارد، در حالی که آقای خواننده بیشتر خانواده‌دوست است و اوقات فراغت آرام‌تری را ترجیح می‌دهد.

چرا جو جوناس تصمیم گرفت از سوفی ترنر جدا شود؟

 

احتمالا همین تفاوت در سبک زندگی است که باعث شده فرزندان این زوج در حال حاضر با پدرشان زندگی کنند. با این حال این زوج صراحتا اعلام کرده‌اند که به دنبال حضانت مشترک فرزندان خود هستند و این را به نفع کوکان خردسال دانسته‌اند.

نشانه کلیدی که به رفتار سوفی اشاره دارد

چرا جو جوناس تصمیم گرفت از سوفی ترنر جدا شود؟

با پیشرفت شرایط فعلی زندگی این زوج مشهور، هر روز اطلاعات بیشتری درباره ازدواج ناموفق جو و سوفی منتشر می‌شود. چندین منبع نزدیک به خواننده گروه جوناس برادرز ادعا کرده‌اند که آنچه ضربه نهایی را به ازدواج این دو زد «صحبت یا کاری بود که جو در دوربین مداربسته منزلشان از ترنر دید.»

روزیاتو

دکمه بازگشت به بالا