تخفیف‌های هیجان انگیر دانشجویی در آخرین نسخه آیگپ

روابط عمومی آیگپ از ارائه تخفیفات جالب توجه در پیام‌رسان آیگپ برای دانشجویان خبر داد.

موبنا – به گزارش موبنا، علی محمد کردنایج، مدیر ارتباطات آیگپ درباره ارائه طرح تخفیفات دانشجویی در این پیام‌رسان اظهار داشت: با نزدیک شدن به سال تحصیلی جدید و آغاز ترم پاییز دانشگاه‌ها در سراسر کشور، آیگپ اقدام به راه‌اندازی سرویس تخفیفات دانشجویی کرده است.

مدیر ارتباطات آیگپ، در ادامه گفت: در این سرویس کدهای تخفیف متنوعی ارائه می‌شود، اما هر دانشجو در مرحله اول و تا شارژ بعدی سرویس، با هر سیم‌کارت فقط یکبار می‌تواند از این کدهای تخفیف استفاده کند. مرحله بعدی و شارژ دوباره سرویس تخفیف دانشجویی برای کاربران اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی در ادامه گفت: نکته قابل توجه که کاربران باید به آن دقت کنند این است که برای استفاده از این سرویس حتما از آخرین نسخه بروزرسانی شده آیگپ استفاده کنند. کدهای تخفیف شامل موارد زیر است:

·       شارژ ۱۰ هزارتومانی ایرانسل، همراه اول، رایتل

·       آکادمی آنلاین تخصص‌ها

·       رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما و اتوبوس

کردنایج در توضیح کوتاهی درباره این تخفیفات گفت: در بخش مکتب‌خونه دوره‌های آموزشی مفید و کاربردی ارائه می‌شود که با استفاده از کدهای تخفیف، کاربران جدید می‌توانند از ۵۰ درصد و دانشجویان از ۳۵ درصد تخفیف برای این دوره‌ها استفاده کنند.
در
snap trip هم کاربران می‌توانند کدهای تخفیف متنوعی را برای رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس دریافت کنند.
خرید شارژ تلفن همراه برای سیم‌کارت‌های مختلف در اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل هم یکی دیگر از تخفیف‌های ارائه شده در این سرویس است.

برای استفاده از امکانات و قابلیت‌های آیگپ، می‌توانید این پیام‌رسان را از مارکت‌های داخلی دانلود و نصب کرده و یا اگر از نسخه قدیم این اپلیکیشن استفاده می‌کنید، حتما با مراجعه به لینک d.igap.net/DL   آیگپ را بروزرسانی کنید.

خروج از نسخه موبایل