English Talk: Incognito speak ؛ اپلیکیشن یادگیری زبان با چت تصادفی اندروید!

همان قدر که یادگیری زبان انگیلیسی لذت بخش است؛ همان قدر نیز می تواند دشوار باشد. روشی که برای یادگیری انتخاب می کنیم؛ تاثیر مستقیمی بر آموزه های ما خواهد داشت.

موبنا –  بار ها دیده شده است که افرادی علی رغم کامل بودن دایره لغات شان نمی توانند به خوبی به زبان انگلیسی صحبت کنند. همچنین کسانی که در آزمون تافل و یا آیتلس شرکت می کنند باید بتوانند کاملا روان به زبان انگلیسی صحبت کنند. یکی از روش های یادگیری، تمرین و تکرار است!

اگر در محیطی قرار بگیرید که تمامی افراد حاضر در آن به زبان انگلیسی صحبت کنند؛ شما نیز می توانید در مدت زمانی بسیار کوتاه بر گفتار تان تسلط پیدا کرده و بدون هیچ گونه مشکلی به صورت روان با دیگران سخن بگویید.

English Talk: Incognito speak ؛ اپلیکیشن یادگیری زبان با چت تصادفی اندروید!

با این وجود یکی از توسعه دهندگان خوش ذوق اندرویدی یک استارت اپ خاص را در این زمینه معرفی کرده است ؛ برنامه ای که کمک می کند در مدت زمانی کوتاه برای آزمون های بین المللی خود آماده شوید.

English Talk: Incognito speak یک اپلیکیشن چت و صحبت تصادفی به زبان انگلیسی با غریبه ها برای تقویت مکالمه و صحبت کردن می باشد که توسط EtalkApp توسعه و معرفی شده است.

English Talk: Incognito speak ؛ اپلیکیشن یادگیری زبان با چت تصادفی اندروید!

این برنامه اندروید با فراهم سازی یک بستر مناسب به شما اجازه می دهد تا به راحتی به یک فرد غریبه متصل شوید و با شروع به صحبت کردن با او، به تقویت زبان انگلیسی تان کمک کنید. صحبت با غریبه ها به طور زنده، به زبان انگلیسی یکی از بهترین روش های ممکن آماده شدن برای آزمون های تافل و آیلتس می باشد.

به مرور زمان و با ساعت ها صحبت کردن خواهید توانست تا در زمانی کوتاه تلفظ های خود را بهبود ببخشید، کاملا روان صحبت کنید و کمبود های تان در زمینه زبان خارجه را جبران سازید. یکی از ویژگی های پر طرفدار این برنامه دسته بندی هایش می باشد ؛ این بدان معنی است که کاربران متناسب با توانایی و مهارت های خود می توانند یک دسته را انتخاب کنند و بر اساس توانایی خود با غریبه هایی با همان سطح توانایی حرف بزنند.

English Talk: Incognito speak ؛ اپلیکیشن یادگیری زبان با چت تصادفی اندروید!

همان گونه که گفتیم تمامی مکالمات به صورت لایو [زنده – واقعی] است و برای استفاده و متصل شدن به دیگران، نیازی به ثبت نام در برنامه نخواهد بود. تیم توسعه دهنده استارت اپ English Talk: Incognito speak این اطمینان را به شما می دهد که هیچ گاه حریم خصوصی تان نقض نخواهد شد.

به نوعی باید بگوییم که تمامی مکالمات رمزنگاری شده و در هیچ سرور خارجی ذخیره نمی شود. اگر در هنگام مکالمه به دیگر کاربران مشکلی به وجود آمد، قادر خواهید بود که گزارش کاربر خاطی را برای توسعه دهنده ارسال کنید تا دسترسی هایش محدود شود.

English Talk: Incognito speak ؛ اپلیکیشن یادگیری زبان با چت تصادفی اندروید!

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه English Talk: Incognito speak اندروید:

  • مکالمه زنده با دیگر کاربران برای افزایش مهارت های شما
  • انجام مکالمات صوتی با کاربرانی در سراسر جهان
  • گزینه ای مناسب برای آماده شدن در آزمون های تافل و آیلتس
  • درجه بندی کاربران متناسب با سطح توانایی های شان
  • متصل شدن به یک غریبه بدون اینکه از هویتش مطلع شوید
  • نبود هیچ گونه نیازی به ثبت نام در برنامه
  • انتخاب موضوع مکالمات با دیگران
  • ثبت گزارش در صورت مشاهده هر گونه خطایی از دیگر کاربران
  • محافظت از حریم خصوصی شما

اپلیکیشن English Talk: Incognito speak با ارائه یک شیوه کاربردی برای یادگیری هر چه بهتر و آسان تر زبان انگلیسی توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه ۱۷.۹۹ دلاری توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است.

دانلود فایل نصبی آنلاک برنامه با لینک مستقیم – ۲۸ مگابایت

دکمه بازگشت به بالا