Auto Chess ؛ بازی استراتژیکی متفاوت جنگ شطرنجی برای اندروید

Auto Chess – جنگ شطرنجی عنوان یک بازی اندرویدی در سبک استراتژی از استودیوی چینی Dragonest Game می باشد که به صورت رایگان برای موبایل ها و تبلت های اندرویدی انتشار یافته است.

موبنا –  Auto Chess درواقع نام یک مد مجزا و یک بسته الحاقی برای بازی جهانی Dota 2 است که در ماه ژانویه سال ۲۰۱۹ میلادی توسط شرکت Drodo تولید و برای پلتفرم های PC منتشر شده بود و حالا بعد از ساخت نسخه رسمی بازی موبایلی Dota ، سازندگان این بازی تصمیم گرفتند تا مد Auto Chess را نیز به دنیای موبایل ها و تبلت های اندروید بیاورند!

استودیوی Dragonest Game کشور چین به عنوان توسعه دهنده و منتشر کننده این بازی برای اندروید انتخاب شد. جالب است بدانید این بازی تنها در چند روز از مرز ۵ میلیون دانلود در گوگل پلی گذشت و یک رکورد جدید در بین تمامی بازی های موبایلی به ثبت رسانده است!

 

 

بازی Auto Chess یک بازی بسیار رقابتی و حرفه ای در سبک استراتژی با استفاده از عناصر بازی های کارتی و نقش آفرینی می باشد که در آن شما با سفر به دنیای افسانه و خیالی Dota در نقش ده ها قهرمان مختلف به رقابت های چند نفره خواهید پرداخت. این بازی به صورت آنلاین اجرا شده و میلیون ها بازیکن دارد!

شما نیز می توانید به جمع بازیکنان Auto Chess بپیوندید و با دیگران به رقابت پرداخته و در بازی های چالش برانگیز حضور داشته باشید. ماهیت کلی عملکرد این بازی بر اساس بازی های کارتی است.

Auto Chess ؛ بازی استراتژیکی متفاوت جنگ شطرنجی برای اندروید

بازی Auto Chess دارای یک استخر کارت بزرگ است و بازیکنان به صورت تصادفی از این استخر کارت های قهرمانان را دریافت می کنند. شما می توانید با مدیریت و ارتقاء این کارت ها، خودتان را قدرتمند کرده و در رقابت با دیگران تهدید بزرگتری محسوب شوید!

برای اینکه بهترین نتیجه را بگیرید باید قوه استراتژیکی خود را به خوبی به کار ببرید. قهرمانان متعددی با قابلیت های متفاوتی در این بازی وجود دارند که می توانید هر کدام از آن ها را تا چندین سطوح ارتقاء دهید. قبل از شروع رقابت ها باید کارت های خود را به درستی در نقشه قرار داده و با چیدمان های مناسب، به نبرد با دشمنان بروید!

Auto Chess ؛ بازی استراتژیکی متفاوت جنگ شطرنجی برای اندروید

Auto Chess با سرورهای قدرتمند و سریعی که دارد می تواند پذیرای میلیون ها بازیکن به صورت همزمان باشد! از این لحاظ این سرورها امکان بازی برای همه بازیکنان را فراهم می کنند و بازیکنان ایرانی نیز می توانند با یک اینترنت معقول و مناسب این بازی را به راحتی اجرا کنند.

طراحی ها و گرافیک به کار برده شده در بازی بسیار عالی و جزئیات زیادی دارند. مدل ها سه بعدی بوده و افکت ها و صداگذاری های بازی به خوبی طراحی شده اند. این بازی با بیش از ۵ میلیون دانلود و امتیاز ۴.۴ از ۵.۰ همچنان در حال توسعه است و قرار است ویژگی های جدید و بهتری به آن اضافه شود.

Auto Chess ؛ بازی استراتژیکی متفاوت جنگ شطرنجی برای اندروید

توجه :

۱ – بازی اینترنتی و آنلاین است + برای اجرا به فیلت-رشکن نیاز دارد
۲ – نسخه های جدید بازی هک نمی شود ؛ در نتیجه نسخه مودی ندارد
۳ – نسخه جدید بازی بدون نیاز به دیتا و در قالب یک فایل نصبی +۲۰۰ مگابایتی عرضه شده و دیتای اضافه با خود بازی دریافت می گردد.

دانلود فایل نصبی اصلی بازی با لینک مستقیم – ۲۸۶ مگابایت

دکمه بازگشت به بالا