بازی گرافیکی و جذاب «شبیه ساز تاکسی ۲۰۲۲» برای اندروید

Taxi Sim 2022 Evolution – شبیه ساز تاکسی ۲۰۲۲ نسخه مخصوص سال ۲۰۲۲ از سری بازی های محبوب و پرطرفدار Taxi Sim می باشد. این بازی به وسیله استودیوی بازی سازی Ovidiu Pop تولید و به شکل رایگان برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است.

موبنا –  این شرکت رومانیایی به طور ویژه ای روی ساخت بازی های شبیه ساز رانندگی فعالیت می کند و تا به امروز چندین عنوان مختلف در این زمینه از دسته های مختلف منتشر کرده است.

در این مطلب قرار است یکی از خوش ساخت ترین بازی های این استودیو را که به دنبال موفقیت بازی های قبلی از این مجموعه ساخته شده است را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. بازی Taxi Sim 2022 آمده تا میراث آخرین نسخه از این مجموعه یعنی Taxi Sim 2016 را با قدرت خیلی بیشتری ادامه دهد.

بازی گرافیکی و جذاب «شبیه ساز تاکسی 2022» برای اندروید

فاصله زمانی بین تولید و عرضه این دو بازی چیزی نزدیک به ۴ سال است. Ovidiu Pop در این مدت روی تغییرات خاص و بنیادی زیادی کار کرده است تا Taxi Sim 2022 با ویژگی های بهتر و ساختار قوی تری ساخته شود. اگرچه این بازی هنوز هم نیاز به بهبودهای خاصی در بعضی بخش ها است، اما در مجموع باید گفت که تلاش نزدیک به ۴ ساله سازندگان نتیجه مثبتی به همراه داشته است.

در بازی شبیه ساز تاکسی ۲۰۲۲ شما در نقش یک راننده تاکسی یا یک راننده شخصی (مثل تاکسی های اینترنتی) هستید و وظیفه شما در بخش مرحله ای این بازی انجام چندین مأموریت است. این مأموریت ها شامل پیدا کردن مسافران روی نقشه، مراجعه به مکان حضور آن ها و سوار کردن و رساندن آن ها به نقطه مورد نظر می باشد. برای این مأموریت ها چالش های خاصی سر راه شما قرار خواهند گرفت که گیم پلی واقع گرایانه یکی از این موارد است.

بازی گرافیکی و جذاب «شبیه ساز تاکسی 2022» برای اندروید

 

درست مثل رانندگی در دنیای واقعی، در Taxi Sim 2022 Evolution نیز باید به نکات واقع گرایانه ای مثل بستن کمربند ایمنی، روشن و خاموش کردن چراغ ها، تعویض دنده و … می باشد. از نظر طراحی ها این بازی گرافیک بسیار خوبی ارائه کرده است که به نسبت حجم آن قابل توجه است.

همانطور که گفته شد یکی از اولویت های اصلی این بازی واقع گرایانه بودن آن برای طراحان بوده است. این واقع گرایانه بودن در جزئیات گرافیکی نیز به خوبی قابل تشخیص است اما با این حال نباید انتظار یک بازی فوق گرافیکی و سنگین را داشته باشید. سازندگان بازی از بعضی موارد برای کاهش حجم نهایی و بهینه سازی گرافیک اجتناب کرده اند.

بازی گرافیکی و جذاب «شبیه ساز تاکسی 2022» برای اندروید

برای مثال، تخریب پذیری ماشین ها در این بازی چیزی نیست که بخواهد شما را خوشحال کند! خبری از قر شدن بدنه ماشین ها در اثر ضربات شدید نیست اما حرکات، امکان برخورد با انواع آیتم های داخل خیابان یا کنار خیابان به مقدار زیادی این بازی را از حالت خشک به یک بازی پویا تبدیل کرده است.

همچنین نکته بسیار جالب دیگری که در Taxi Sim 2022 وجود دارد که در بازی های مشابه کمتری دیده شده است، امکان زیر گرفتن موتورسوارها و یا حتی عابرین پیاده است! در مجموع باید گفت که این بازی با تلفیق یک گیم پلی روان و حرفه ای در کنار گرافیک مناسب و صداگذاری های واقعی یک عنوان سرگرم کننده و قوی برای بازیکنان علاقه مند به بازی های شبیه سازی منتشر کرده است.

بازی گرافیکی و جذاب «شبیه ساز تاکسی 2022» برای اندروید

در Taxi Sim 2022 می توانید با انجام مأموریت ها پول به دست بیاورید و از بین بیش از ۳۰ خودروی مختلف، موارد بهتر را خریداری کرده و یا به ارتقاء و شخصی سازی آن ها بپردازید. این بازی ۳ بخش اصلی دارد. بخش اول بخش مرحله ای (Career) است که در آن می توانید مراحل و مأموریت های بازی را انجام دهید.

بازی گرافیکی و جذاب «شبیه ساز تاکسی 2022» برای اندروید

بخش دوم بخشی با عنوان Free Ride برای بازی به صورت تفننی است. بخش سوم نیز بخش چندنفره (Multiplayer) است که در آن می توانید با دوستان خود به صورت اینترنتی بازی را انجام دهید. امتیاز به دست آمده این بازی تا کنون امتیاز ۴.۵ از ۵.۰ می باشد.

دانلود فایل نصبی اصلی بازی بدون نیاز به دیتا – ۷۷۲ مگابایت

دانلود فایل نصبی مــود بازی بدون نیاز به دیتا – ۷۴۹ مگابایت

دکمه بازگشت به بالا