برگزاری لیگ کانال‌های جذاب در آیگپ

روابط عمومی آیگپ از رقابت کانال‌های جذاب در آیگپ برای ارائه محتوای مخاطب پسند، مفید و جالب خبر داد.

موبنا علی محمد کردنایج، مدیر ارتباطات آیگپ درباره برگزاری لیگ کانال‌های جذاب اظهار داشت: با شروع لیگ کانال‌های جذاب، این کانال‌ها در پیام‌رسان آیگپ به صورت هفتگی پایش خواهند شد و کانال برتر هفته با توجه به معیارهایی که در نظر گرفته شده است انتخاب و پس از معرفی، امکانات ویژه‌ای به این کانال‌ها ارائه خواهد شد.

مدیر ارتباطات آیگپ، در ادامه با اشاره کوتاهی به این امکانات ویژه، تاکید کرد: کانال برتر هفته به عنوان جایزه می‌تواند از ارسال پیام انبوه در پیام‌رسان آیگپ برای جذب مخاطب استفاده کند. بدین صورت که پیام تبلیغاتی آیگپ برای عضویت در کانال، برای ۵ میلیون نفر از کاربران فعال این پیام‌رسان ارسال خواهد شد. ضمن این‌که معرفی کانال منتخب در کانال‌های ارتباطی متنوع آیگپ در شبکه‌های اجتماعی مختلف نیز انجام خواهد شد.

برخی هفته‌ها در طول برگزاری این لیگ، شامل جایزه ویژه خواهد بود. این جایزه، کد تخفیفی است که در اختیار ادمین کانال منتخب قرار می‌گیرد و ادمین می‌تواند این کد تخفیف را در آیگپ و پلتفرم‌های مختلفی که این کانال فعال است، در اختیار کاربران قرار دهد تا از تخفیف ویژه خرید شارژ و بسته اینترنتی از آیگپ بهره‌مند شده و بدین ترتیب به جذب مخاطب بیشتر برای کانال مذکور کمک شود.

وی در ادامه گفت: موضوعات تاثیر گذار در انتخاب کانال برتر هفته شامل موارد زیر است:

·       تعداد پست‌هایی که روزانه منتشر می‌شود.

·       تعداد کاربرانی که در هفته عضو کانال شده‌اند.

·       تعداد بازدید پست‌ها در هر هفته.

موارد ذکر شده به عنوان معیارهای انتخاب کانال برتر در لیگ کانال‌های جذاب به صورت هفتگی مورد پایش کارشناسان واحد تجاری آیگپ قرار خواهند گرفت و کانال برتر پس از انتخاب از طریق کانال رسمی آیگپ (@official) معرفی خواهند شد.

برای استفاده از امکانات و قابلیت‌های آیگپ، می‌توانید این پیام‌رسان را از مارکت‌های داخلی دانلود و نصب کرده و همچنین آیگپ را به دوستانتان نیز معرفی کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا