روایت خانم مهماندار از وضعیت هواپیمای رئیس واگنر قبل از پرواز/ معمای قتل پریگوژین حل شد؟

اظهارات خانواده کریستینا راسپوپووا، مهماندار زیبای هواپیمای یوگنی پریگوژین، سناریوی جدیدی از احتمال چگونگی کشته شدن فرمانده واگنر و دلایل انفجار هواپیمای وی در آسمان مسکو را فاش کرد.

موبنا-به نقل از دیلی میل، کریستینا راسپوپووا، تنها مهماندار این پرواز، تصویری از آخرین وعده غذای خود، قبل از سوار شدن به هواپیما را در حساب کاربری خود در «اکس» منتشر کرد.

مهماندار هواپیما به اعضای خانواده خود اطلاع داده بود که هواپیما به دلیل «معاینه فنی و تعمیرات فاش نشده» تاخیر داشته است. پریگوژین در هواپیمای تجاری خصوصی خود تنها نبود، بلکه ۶ نفر دیگر از جمله دستیارش دیمیتری اوتکین، خلبان، دستیار خلبان، مهماندار و ۳ خدمه را به همراه داشت. هواپیما از مسکو عازم سن‌پترزبورگ بود و هنگام سقوط بر فراز منطقه تور قرار داشت.

هواپیمای «Embraer Legacy» در ۱۰ روز منتهی به آخرین پرواز خود تحت تعمیر و نگهداری قرار گرفته بود. رستم کریموف، کمک خلبان هواپیما، پیش از پرواز به همراه گروهی از سرنشینان از جمله پریگوژین و دیمیتری اوتکین، بنیانگذار واگنر، پس از انجام تعمیرات، سوار بر هواپیما شده و مسکو را به مقصد سن پترزبورگ ترک کردند.

جاسازی کردن مواد منفجره در هواپیما در موقع تعمیر یکی از احتمالات وقوع انفجار است. بنا به لین منابع «یک فرضیه احتمال می‌دهد که بمب در اتاقک یکی از چرخ‌های فرود جاسازی شده باشد.»

نوشته های مشابه

طبق این گزارش، اطلاعات اولیه حاکی از آن است که انفجاری در یکی از چرخ‌های هواپیما در آسمان رخ داده که منجر به سقوط یکی از بال‌های آن شده است. در ادامه این گزارش آمده است که بر اثر انفجار و افت فشار، همه سرنشینان هواپیما بلافاصله از هوش رفتند که این امر باعث شد خدمه نتوانند وضعیت اضطراری را گزارش کنند.

بهارنیوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا