بازدید جمعی از مدیران مدارس سمپاد استان البرز از مرکز مانیتورینگ پلتفرم‌های دیجیتال همراه اول

جمعی از مدیران مدارس سمپاد با حضور در مرکز تخصصی مانیتورینگ اپراتور اول، در جریان جزئیات فنی بسترها و پلتفرم‌های دیجیتال همراه اول و همچنین فعالیت‌های آکادمی همراه اول قرار گرفتند.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل  از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، جمعی از مدیران مدارس سمپاد استان البرز روز سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ با حضور در ساختمان ستاره ونک تهران از «مرکز مانیتورینگ پلتفرم های دیجیتال همراه اول» بازدید کردند و در جریان آخرین دستاوردهای فنی و وضعیت ترافیکی سکوهای دیجیتال همراه اول، در جریان وضعیت ارتباطی کشور و تلاش متخصصان ایرانی قرار گرفتند.

تشریح ساختار فنی و چارچوب پلتفرم های دیجیتال شاد، سوپر اپلیکیشن روبیکا و ذره بین به عنوان دستاوردهای ارزنده متخصصان حوزه تکنولوژی کشور جزو رئوس ارائه های امروز بود که در کنار آن، نیم نگاهی به وضعیت ترافیکی شبکه اپراتور اول تلفن همراه نیز شد.

در بخش دیگری از این بازدید میثم شوقی مدیر دپارتمان دانش آموزی آکادمی همراه اول به تشریح  فعالیت های آکادمی در حوزه دانش‌آموزی و آموزش، از جمله آشنایی با رویداد «کی‌برد» و «بازی‌دید» پرداخت.

گفتنی است، در جریان این بازدید به تفکیک ظرفیت هر پلتفرم و بستر زیرساختی که نقش کلیدی در توسعه و غنی سازی ساختار «شبکه ملی اطلاعات» دارد نیز تشریح و برنامه های آینده اپراتور اول تلفن همراه در راستای سرمایه گذاری های هوشمندانه در این مسیر نیز در اختیار هیأت بازدیدکننده قرار گرفت که در نهایت تقدیر آنان از زحمات جوانان متخصص حوزه ارتباطات کشور را به دنبال داشت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا