دوچرخه ای که نصفه چرخ است! (+فیلم و عکس)

یکی دیگر از پروژه های سرگئی گوردیف برای معرفی محصولی نامتعارف به ارائه دوچرخه ای با چرخ عقب دو نیم شده اختصاص دارد.

موبنا دوچرخه از زمان اختراع خود دارای دو چرخ بوده است. و بر اساس درک ما، هر دو چرخ دوچرخه باید شکل دایره کامل داشته و در شرایطی خوبی باشند تا از عملکرد بی نقص این وسیله نقلیه پشتیبانی کنند.

با این وجود، سرگئی گوردیف، مهندس و تولیدکننده محتوا، علاقه خاصی به معرفی دوچرخه هایی با طراحی نامتعارف دارد. تا پیش از این سه پروژه ساخت دوچرخه از وی شامل دوچرخه چرخ مربعی، دوچرخه چرخ مثلثی و دوچرخه بدون چرخ را معرفی کرده بودیم.

یکی دیگر از پروژه های سرگئی گوردیف برای معرفی محصولی نامتعارف به ارائه دوچرخه ای با چرخ عقب دو نیم شده اختصاص دارد. به رغم طراحی عجیب که در نوع خود منحصر به فرد است، این دوچرخه نیز همانند دیگر پروژه های دوچرخه ای گوردیف گزینه ای قابل راندن محسوب می شود.

 

 

دوچرخه ای با چرخ عقب دو نیم شده

سرگئی گوردیف که در شبکه اجتماعی یوتیوب فعالیت می کند و به واسطه خلاقیت های منحصر به فرد و خاص خود مشهور است.

یکی از پروژه های گوردیف به دو نیم کردن چرخ عقب یک دوچرخه اختصاص داشته است. وی چرخ عادی دوچرخه را به دو نیم تقسیم کرده و از دو بازوی مثلثی اضافه در قسمت عقب بدنه استفاده کرده تا امکان اتصال و حرکت این چرخ دو نیم شده فراهم شود.

در ویدئویی که گوردیف در شبکه اجتماعی خود منتشر کرده است، روند ساخت این دوچرخه سفارشی و آزمایش راندن آن به نمایش گذاشته است.

دوچرخه

دوچرخه

دوچرخه

دوچرخه

دوچرخه

دوچرخه

دوچرخه

 

 منبع: عصرایران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا