داغ ترین مرسدس بنز ۲۰۲۴ معرفی شد (+عکس)

مرسدس بنز جی تی کوپه ۲۰۲۴ یک خودرو سطح بالا است که تمامی ویژگی های برتر در این صنعت را همراه خود دارد. طراحی آئروداینامیک بی نقص که مقاومت بسیار کمی در برابر جریان هوا ایجاد می کند، زیبایی بی پایان و استفاده از بهترین مواد اولیه در قسمت های مختلف به تولید این دلبر آلمانی منتج شده است.

موبنا – اگر در رابطه با زیباترین محصولات مرسدس بنز نظرسنجی برگزار شود قطعا یکی از شانس های اصلی این رویداد، جی تی کوپه خواهد بود.

این مرسدس زیبا اکنون جدیدترین ویرایش سال ۲۰۲۴ را در مجموعه مرسدس بنز دارد که با نام کامل مرسدس-آ ام گ جی کوپه ۲۰۲۴ شناسایی می شود.

جی تی کوپه ۲۰۲۴ یک خودرو سطح بالا است که تمامی ویژگی های برتر در این صنعت را همراه خود دارد. طراحی آئروداینامیک بی نقص که مقاومت بسیار کمی در برابر جریان هوا ایجاد می کند، زیبایی بی پایان و استفاده از بهترین مواد اولیه در قسمت های مختلف به تولید این دلبر آلمانی منتج شده است.

(+عکس)

در قسمت های مختلف بدنه از پنل فیبرکربن استفاده شده که جذاب ترین بخش آن به دیفیوزر عقب و خروجی های اگزوز داخل آن مربوط می شود.

در این نمونه جانمایی صندلی های ۲+۲ نیز در نظر گرفته شده که کابین را در شرایط کاربردی تری برای یک کوپه جی تی قرار می دهد هرچند فضای کافی در ردیف دوم وجود ندارد اما به هر ترتیب این جانمایی یک امتیاز محسوب می شود.

سامانه تمام چرخ اختصاصی مرسدس بنز با نام ۴متیک پلاس در وضعیت فعال قرار دارد. مرسدس بنز، کوپه جدید خود را تنها در تریم های جی تی ۶۳ و جی تی ۵۵ با پیشرانه ۸ سیلندر عرضه می کند.

جی تی ۶۳ کوپه که تریم پرچمدار این محصول است با تپنده ۵۷۷ اسب بخاری و گشتاور ۸۰۰ نیوتن متر روانه بازار می شود. این اعداد حاصل کار موتور ۴ لیتری توربودوقلو است.

خودرو طی ۳.۱ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت می رسد که این آمار حدود ۰.۴ ثانیه از نسخه رودستر بهتر است.

جی تی ۵۵ کوپه از پیشرانه ۸ سیلندر خود برابر با ۴۶۹ اسب بخار خروجی و ۷۰۰ نیوتن متر گشتاور می گیرد. شاخص صفر تا ۹۶ کیلومتر این تریم نیز ۳.۸ ثانیه محاسبه شده است.

بیشینه سرعت هر دو مدل برابر با ۳۱۵ کیلومتر برساعت محاسبه شده است.

در بخش جعبه دنده نیز وضعیت مشابهی در نظر گرفته شده و انتخاب اصلی، نمونه ۹ سرعته اتوماتیک بوده است.

دیفرانسیل ضد لغزش الکترونیکی، سیستم ترمز با دیسک های کامپوزیتی که ۳۹۰ میلیمیتر در چرخ جلو قطر دارند و همچنین سیستم تعلیق تطبیقی از دیگر  امکانات جی تی کوپه جدید است.

آ ام گ در نظر دارد تا در سال ۲۰۲۴، آپشن ترمز با دیسک های ۴۲۰ میلیمتری سرامیکی را نیز برای این تریم ها فعال کند

قیمت هنوز مشخص نشده اما در تریم پرچمدار احتمالا باید منتظر بالای ۲۰۰ هزار دلار باشیم!

مرسدس بنز جی تی کوپه ۲۰۲۴ 

 منبع: عصرایران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا