نمایش تصاویر پورن در بغداد / دستور خاموشی همه نمایشگرهای خیابانی

وزارت کشور عراق از دستگیری یک فرد مظنون به هک کردن نمایشگر میدان عقبه بن نافع خبر داده است. با این حال این وزارتخانه نام مظنون را اعلام نکرده است.

موبنا-مقام‌های امنیتی عراق دستور دادند تا همه نمایشگرهای خیابانی بغداد در پی نمایش تصاویر پورن از یکی از آنها خاموش شوند.

به گزارش عصرایران به نقل از یورونیوز، به گفته نیروهای امنیتی عراق عصر روز شنبه بر روی یکی از نمایشگرهای خیابانی میدان عقبه بن نافع که مورد حمله سایبری قرار گرفته بود تصاویر پورن به نمایش درآمد. مقام‌های امنیتی عراق همچنین از بازداشت فرد مظنون به انجام این حمله سایبری خبر داده‌اند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، یک منبع امنیتی که نخواست نامش فاش شود اذعان کرد که نمایش تصاویر پورن از این نمایشگر چند دقیقه طول کشید تا اینکه در نهایت مسئولان سیم برق آن را قطع کردند.

به گفته این منبع امنیتی قرار است ایمنی و امنیت نمایشگرهای خیابانی بغداد مورد بازبینی قرار گیرد و در این مدت این نمایشگرها خاموش خواهند بود.

تصاویری از لحظات نمایش فیلم پورن در میدان عقبه بن نافع در بغداد به طور گسترده در شبکه‌های اجتماعی پخش شده است. در این تصاویر نمایش پورن از صفحه نمایشگر خیابانی همزمان با رفت و آمد خودروها دیده می‌شود.

وزارت کشور عراق از دستگیری یک فرد مظنون به هک کردن نمایشگر میدان عقبه بن نافع خبر داده است. با این حال این وزارتخانه نام مظنون را اعلام نکرده است.

نمایشگرهای خیابانی بغداد در حالت عادی تبلیغات تجاری یا تصاویر نامزدهای انتخاباتی را نمایش می‌دهند.

دولت عراق سال گذشته اعلام کرد که در نظر دارد دسترسی به وبسایت‌های پورن را محدود کند. با این حال اغلب این پایگاه‌های اینترنتی همچنان در عراق در دسترس هستند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا