بازیگر سینما و تلویزیون: ورزش بخشی از شخصیتم است

بازیگر سینما و تلویزیون تاکید کرد: ورزش کردن بخشی از شخصیت من است، افراد متناسب با علاقه‌شان فعالیتی را انجام می‌دهند که این فعالیت بر روی رشد شخصیت‌شان تاثیر گذار است.

موبنا-آرش مجیدی  در حاشیه مسابقات پاراگلایدر قهرمانی کشور که به میزبانی کشسرای در آذربایجان‌ شرقی برگزار شد، در گفت‌وگو با ایسنا در رابطه با فعالیت‌های ورزشی خود، اظهار کرد: این رشته ورزشی را  از ۱۸ سال گذشته آغاز کردم، پیش از پاراگلایدر با ورزش بیگانه نبودم، بسکتبال و کوهنوردی را تجربه کردم و از جایی به بعد با پاراگلایدر آشنا شده و جذب این رشته ورزشی شدم.

وی در رابطه با علاقه خود به این رشته ورزشی افزود: یک چیزهایی را نمی‌توان توضیح داد، عشق تعریف کردنی نیست، پاراگلایدر را هم نمی‌توان تعریف کرد، پرواز یکی از آرزو های انسان است و پاراگلایدر این امکان را فراهم می‌کند که مثل یک پرنده پرواز کنید و لذت غیرقابل وصفی دارد.

وی در پاسخ به این سوال که توصیه شما به افراد تازه‌کار این رشته چیست؟ گفت: هیچ چیزی مهم‌تر از حفظ سلامتی نیست، این ورزش به اشتباه در ذهن مردم به عنوان یک رشته پر مخاطره گنجانده شده است، یک ورزش بین‌المللی است که از لحاظ حفظ سلامت در سطح بالا قرار دارد.

مجیدی گفت: در طی چهار سال اخیر مسابقات قهرمانی کشوری پاراگلایدر دچار وقفه شده بود و در این مدت مسابقات به صورت باشگاهی برگزار می‌شد، امیدوارم مشکلی پیش‌نیاید و این رقابت‌ها به صورت متداول برگزار شود، پاراگلایدر ایران در آسیا از بهترین ها است.

بازیگر سینما و تلویزیون: ورزش بخشی از شخصیتم است

ایسنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا