«دزد خودرو» از مالخر گوشی سرقتی خرید!

. سارق پراید که در عملیات تعقیب و گریز پلیس مشهد به دام افتاد، در بازجویی ها اعتراف کرد که گوشی تلفن همراهش را از مالخران اموال سرقتی خریده است.

موبنا-ماموران کلانتری رسالت مشهد که در راستای اجرای طرح امنیت محله محور، به گشت زنی در حوزه استحفاظی خود ادامه می دادند، ناگهان با پرایدی در خیابان فتاح روبه رو شدند که راننده آن با مشاهده پلیس، پدال گاز را فشرد و با سرعت زیادی از برابر دیدگان نیروهای انتظامی فرار کرد.

نیروهای گشت کلانتری نیز بلافاصله پلاک خودرو را از مرکز فرماندهی استعلام کردند که مشخص شد پراید مشکی رنگ، سرقتی است، بنابراین نیروهای گشت نامحسوس به تعقیب خودرو پرداختند و پس از مدتی تعقیب و گریز سرانجام، راننده را در خیابان محراب مجبور به توقف کردند، اما راننده با رها کردن خودرو قصد داشت پیاده از چنگ نیروهای انتظامی بگریزد که در نهایت با چند فن دفاع شخصی زمین گیر و به کلانتری هدایت شد.

در بازرسی بدنی از متهم نیز یک دستگاه گوشی تلفن همراه به دست آمد که بررسی ها نشان داد گوشی مذکور نیز سرقتی است. سارق جوان که ۳ فقره سابقه کیفری دارد، ضمن اعتراف به سرقت خودروی پراید از پنجراه مشهد به افسران دایره تجسس کلانتری رسالت گفت: زمان زیادی نیست که از  زندان آزاد و تاکنون ۳ بار به جرم سرقت راهی زندان شده ام، اما باز هم به دلیل اعتیاد به مواد مخدر صنعتی شیشه به سرقت ادامه دادم.

وی درباره گوشی سرقتی کشف شده نیز گفت: من سارق خودرو هستم، این گوشی را نیز یکی از مالخران گوشی های سرقتی به من فروخت و من آن را سرقت نکرده ام…

با توجه به احتمال انجام سرقت های دیگر توسط این سارق حرفه ای، تلاش نیروهای تجسس برای ریشه یابی اقدامات مجرمانه دیگر وی با صدور دستورهای ویژه از سوی سرگرد لطفی (رئیس کلانتری رسالت) آغاز شده است.

خراسان

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا