مرگ مرموز دختر جوان تهرانی در پارک / مرد غریبه ادعای عجیبی دارد

بازپرس جنایی پایتخت دستور شناسایی و تحقیق از مردی را صادر کرد که در صحنه مرگ دختر جوان در پارک حضور داشته و مدعی شده او قرص برنج خورده است.

موبنا-بازپرس جنایی پایتخت دستور شناسایی و تحقیق از مردی را صادر کرد که در صحنه مرگ دختر جوان در پارک حضور داشته و مدعی شده او قرص برنج خورده است.

تا اینکه عصر مرد غریبه‌ای از تلفن همراه خواهرم با من تماس گرفت و مدعی شد که خواهرم بی‌هوش در پارک افتاده و مسموم شده است. بدنبال این تماس راهی پارکی در غرب تهران شدیم، همزمان هم اورژانس رسید و او را به بیمارستان برد. در بیمارستان به ما گفتند خواهرم بر اثر مسمومیت با قرص برنج فوت کرده است.

در آنجا متوجه شدیم همان مردی که با ما تماس گرفته با اورژانس هم تماس گرفته و گفته بود که خواهرم قرص برنج خورده است. ما نمی‌دانیم این مرد کیست و چطوری از موضوع خواهرم با خبر بوده است. از سوی دیگر خواهرم هیچ مشکلی نداشت که بخواهد خودکشی کند حالا هم خواهان شناسایی و دستگیری آن مرد ناشناس هستیم.

با شکایت زن جوان، بازپرس محمد جواد شفیعی از شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران دستور شناسایی مرد جوان و تحقیقات در این خصوص را صادر کرد.

رکنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا