اقدام عجیب علیرضا زاکانی شهردار تهران در مراسم روزخبرنگار / به جای توبیخ و برکناری از شهردار منطقه ۱۹ دعوت به سخنرانی کرد

اگر حادثه خلازیر در هر کشور دیگری رخ می‌داد حداقل برخورد استعفا یا برکناری شهردار منطقه بود. اما زاکانی برای تقدیر از شهردار منطقه ۱۹ اجازه سخنرانی به او داد.

موبنا- هم‌میهن نوشت: علیرضا زاکانی، شهردار تهران مراسمی را به مناسبت روز خبرنگار برگزار کرد. در این مراسم علاوه بر امین توکلی‌زاده، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری، از تورج فرهادی، شهردار منطقه ۱۹ نیز دعوت کرد تا درباره ساخت و سازهای غیرمجاز سخنرانی کند.

این در حالی است که روز‌ یک‌شنبه شهرداری تهران به تخریب غیراصولی ساخت و  سازهای غیرمجاز  محله خلازیر در منطقه ۱۹ اقدام کرد که به حادثه‌ ریزش ساختمان‌ها منجر شد و جان ۵ تن از شهروندان تهرانی را گرفت.

اگر این اتفاق در هر کشور دیگری رخ می‌داد حداقل برخورد استعفا یا برکناری شهردار منطقه بود. اما زاکانی برای تقدیر از شهردار منطقه ۱۹ اجازه سخنرانی به او داد.

زاکانی شهردار تهران در مراسم روزخبرنگار – تورج فرهادی، شهردار منطقه ۱۹ (سمت چپ) عبد الله گنجی، سردبیر روزنامه جوان (سمت راست)

اقدام عجیب علیرضا زاکانی شهردار تهران در مراسم روزخبرنگار /  به جای توبیخ و برکناری از شهردار منطقه 19 دعوت به سخنرانی کرد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا