آیا نامجون عضو گروه بی تی اس به سربازی می‌رود؟ (+عکس)

نامجون عضو گروه بی تی اس درباره پروژه‌ های آینده خود و نرفتن به سربازی صحبت کرد.

موبنا- وقت صبح نوشت: نامجون که با نام هنری رپ مانستر نیز شناخته می‌شود درباره پروژه‌های آینده خود و اعزامش به سربازی صحبت کرده است.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، نامجون از گروه بی تی اس سرانجام به گمانه‌زنی‌ها درباره سربازی خود پایان داد. او صحنه بزرگ تور شوگا (یکی دیگر از اعضا گروه بی تی اس) به نام «D-DAY» در سئول را برای نمایش بزرگ خود انتخاب کرد.

با کم شدن و خاموش شدن نورها تماشاگران یک شبح آشنا را بر روی صحنه دیدند.

این شخص کسی نبود جز نامجون! حضور غافلگیرکننده این مهمان، فریادهای خوشحالی را از سوی تماشاگران برانگیخت.

پس از فروکشی هیجانان آرمی‌ها از اجرای مشترک شوگا و نامجون، آقای آیدل شروع به صحبت با طرفداران خود کرد.

با اشاره به این مناسبت خاص، نامجون با تمجید از هم گروهی خود شوگا آغاز کرد و خوشحالی خود را از پیوستن به این رپر بر روی صحنه به اشتراک گذاشت.

«اول از همه، این که می‌توانم به شوگا در آخرین نمایش او بپیوندم، باعث افتخار است. آیا شما هم برای او خوشحال هستید؟»

خبر ناراحت کننده و سوپرایز هیجان انگیز برای آرمی‌ها

در ادامه صحبت‌های نامجون مشخص شد که او فقط برای یک دیدار ساده یا اجرای آنجا نبود. او می‌خواست به شایعات، به‌ویژه در مورد مدل موهای تازه‌اش، پایان بدهد.

بسیاری از طرفداران مدل موی کوتاه این آقای آیدل را نشانه‌ای از اعزام قریب‌الوقوع او به سربازی می‌دانستند.

«من تماس‌های زیادی در رابطه با مدل موهایم دریافت می‌کنم. ربطی به سربازی ندارد. من به این زودی برای سربازی ثبت نام نمی‌کنم.»

لیدر گروه بی تی اس همچنین توضیح داد که دلیل مدل موی جدیدش فقط گرمای شدید تابستان است! با این حال نامجون خبری غیرمنتظره برای طرفداران خود داشت!

«فکر کنم این آخرین باری باشد که قبل از ثبت نام بر روی صحنه می‌ایستم…» این خبر شوکه کننده با سوپرایزی هیجان انگیز همراه بود.

نامجون خبر شروع یک پروژه کاملاً جدید با یک تیم جدید را شخصا به آرمی‌ها داد! «ممکن است بسیاری از شما منتظر آهنگ‌های من باشید. من یک پروژه جدید را با افراد جدید شروع کردم، بنابراین این آهنگ در دست ساخت است.»

خروج از نسخه موبایل