تویوتا لندکروزر سری۷۰ مدل ۲۰۲۴؛ تویوتا خودرو ۴۰ ساله خود را بازنشسته نمی کند! (+عکس)

این لندکروزر ۴۰ ساله همچنان یک کابین ساده را میزبانی می کند که البته الان به یک نمایشگر ۶.۷ اینچی لمسی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی، اپل کارپلی و اندروید اوتو بی سیم، یک نمایشگر ۴.۲ اینچی میان نشانگرهای آنالوگ اطلاعات کیلومتر و… مجهز شده است.

موبنا – تویوتا این روزها با معرفی نسل جدید لندکروزر تبدیل به تیتر اصلی رسانه های خودرویی شده است. سلطان شاسی بلندهای ژاپنی با چهره ای متفاوت و جدید معرفی شده اما زبان طراحی که همراه خود دارد به شدت با تاریخ پرافتخار لندکروزر پیوند خورده است.

یکی دیگه از محصولاتی که اخیرا تویوتا آن را به رسانه ها معرفی کرده، تداوم تولید لندکروزر ۷۰ با مدل ۲۰۲۴ است. تویوتا از تصمیم خود برای فروش لندکروزر سری۷۰ در ژاپن خبر داده و تغییرات طراحی مهمی نیز برای نمای ظاهری این محصول قابل اعتماد و سخت جان در نظر نگرفته است.

تویوتا لندکروزر سری70 مدل 2024؛ تویوتا خودرو 40 ساله خود را بازنشسته نمی کند!  (+عکس)

برای آشنایی با تاریخ لندکروزر، مطالعه این مطلب تصویری و دقیق را به شما پیشنهاد می کنیم: لینک

پیشرانه ۲.۸ لیتری دیزل لندکروزر ۷۰ با جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک هماهنگ شده است. میزان خروجی این مجموعه ۲۰۱ اسب بخار و گشتاور ۵۰۰ نیوتن متر است. سامانه تمام چرخ محرک نیز در وضعیت فعال قرار دارد.

لندکروزر ۷۰ مدل ۲۰۲۴ از منظر ابعاد برابر با ۴۸۹۰ میلیمتر در طول، ۱۸۷۰ میلیمتر در عرض و ۱۹۲۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورها نیز ۲۷۳۰ میلیمتر است.

تویوتا لندکروزر سری70 مدل 2024؛ تویوتا خودرو 40 ساله خود را بازنشسته نمی کند!  (+عکس)

پسر عموی استرالیایی لندکروزر ۷۰ همچنان با پیشرانه ۸ سیلندر دیزل ۴.۵ لیتری عرضه خواهد شد. خروجی ۲۰۲ اسب بخار و گشتاور ۴۳۰ نیوتن متر در اختیار عاشقان کانگرو قرار می گیرد. در بخش جعبه دنده نیز از نمونه ۵ سرعته دستی استفاده می شود. البته امکان سفارش پیشرانه ۲.۸ لیتری نیز برای مشتریان در نظر گرفته شده که فقط با جعبه دنده اتوماتیک عرضه می شود.

در استرالیا علاوه بر پیکاپ، تریم شاسی بلند این پلتفرم نیز عرضه خواهدشد که در قسمت دماغه به روزرسانی های نسخه پیکاپ را همراه دارد.

این آقای ۴۰ ساله همچنان یک کابین ساده را میزبانی می کند که البته الان به یک نمایشگر ۶.۷ اینچی لمسی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی، اپل کارپلی و اندروید اوتو بی سیم، یک نمایشگر ۴.۲ اینچی میان نشانگرهای آنالوگ اطلاعات کیلومتر و… مجهز شده است.

در بخش ایمنی نیز مواردی مانند: هشدار خروج از خط، شناسایی هوشمند علائم ترافیکی مسیر و نور بالای اتوماتیک به خودرو اضافه شده است.

برای دریافت اطلاعات دقیق تر باید منتظر عرضه این لندکروزر در بازارهای ژاپن و استرالیا باشیم.

لندکروزر سری۷۰ پیکاپ و اس یو وی

 منبع: عصرایران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا