انفجار شدید در یک ساختمان مسکونی در محله جوانمرد قصاب تهران

انفجار شدیدی در یک ساختمان مسکونی قدیمی به آدرس محله جوانمرد قصاب، خیابان حضرتی واقع (شهرری) در منطقه ۲۰ به سازمان آتش‌نشانی اعلام شد.

موبنا- سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از انفجار شدید در یک ساختمان مسکونی قدیمی در محله جوانمردقصاب در شهرری خبر داد و گفت: بخش زیادی از این ساختمان تخریب شده ضمن اینکه به سه الی چهار ساختمان و مغازه کنار این ساختمان خسارت وارد شده است.

جلال ملکی در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار کرد: در ساعت ۸:۱۱ صبح امروز انفجار شدیدی در یک ساختمان مسکونی قدیمی به آدرس محله جوانمرد قصاب، خیابان حضرتی واقع (شهرری) در منطقه ۲۰ به سازمان آتش‌نشانی اعلام شد.
وی گفت: در پی اعلام این حادثه، ۵ ایستگاه آتش‌نشانی به محله حادثه اعزام شدند.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران درباره جزئیات حادثه تصریح کرد: تا این لحظه ۱۲ نفر در این حادثه نجات پیدا کرده‌اند، این ۱۲ نفر شامل ۷ مرد و ۵ زن هستند و همچنان عملیات در محل ادامه دارد.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران متذکر شد: آتش‌نشانان در مدت دو دقیقه به محل حادثه رسیدند و برآورد اولیه از علت این حادثه انفجار نشت گاز است البته در این زمینه باید بررسی‌های دقیق‌تری صورت گیرد.
وی گفت: در حال حاضر نیز غلامرضا شنگی؛ شهردار منطقه ۲۰ و قدرت‌الله محمدی؛ مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی در محل حادثه حضور دارند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا