مشاهده یک یوزپلنگ در اطراف توران

غلامرضا ابدالی از مشاهده یک قلاده یوزپلنگ آسیب‌دیده در زیستگاه‌های آزاد اطراف توران خبر داد و اظهار کرد: پس از دریافت این خبر، ماموران حفاظت محیط‌ زیست منطقه توران بلافاصله به محل اعزام و جستجوی گسترده‌ای را برای یافتن این یوزپلنگ انجام دادند.

موبنا- مدیرکل دفتر حفاظت و مدیریت حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست گفت: یک قلاده یوزپلنگ آسیب دیده در زیستگاه‌های آزاد اطراف توران مشاهده شده است.

به گزارش ایسنا غلامرضا ابدالی از مشاهده یک قلاده یوزپلنگ آسیب‌دیده در زیستگاه‌های آزاد اطراف توران خبر داد و اظهار کرد: پس از دریافت این خبر، ماموران حفاظت محیط‌ زیست منطقه توران بلافاصله به محل اعزام و جستجوی گسترده‌ای را برای یافتن این یوزپلنگ انجام دادند.
وی افزود: در حال حاضر یوزپلنگ آسیب دیده از فاصله دور توسط محیط بانان رصد می‌شود.
مدیرکل دفتر حفاظت و مدیریت حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست در ادامه گفت: به نظر می‌رسد برای اطمینان از وضعیت سلامتی این یوزپلنگ نیاز به بررسی و معاینه باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست ابدالی با بیان اینکه در حال حاضر تیم دامپزشکی به محل اعزام شده است، تاکید کرد: هرگونه اطلاعات تکمیلی در خصوص وضعیت این یوزپلنگ متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا