برکناری رئیس یک بیمارستان به دستور وزیر بهداشت

وزیر بهداشت در ۲ روز گذشته به صورت سرزده از برخی بیمارستان‌ های تهران بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات مراکز درمانی قرار گرفت.

موبنا- وزیر بهداشت به رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران دستور داد تا رئیس بیمارستان شهدای هفتم تیر در شهر ری را تغییر دهد.

به گزارش مهر ، دکتر بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ۲ روز گذشته به صورت سرزده از برخی بیمارستان‌های تهران بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات مراکز درمانی قرار گرفت.
وزیر بهداشت با اشاره به بازدید رئیس‌جمهور از طرح توسعه بیمارستان شهدای هفتم تیر گفت: در بازدید از بیمارستان‌های استان تهران، از طرح توسعه‌ای بیمارستان شهدای هفتم تیر نیز بازدید و مشاهده کردم که این پروژه بعد از گذشت ۶ ماه از بازدید و دستور رئیس‌جمهور مبنی بر تکمیل سریع‌تر آن، پیشرفت فیزیکی نداشته و لذا مدیر این بیمارستان را برکنار کرده و درصدد هستیم مدیری توانمندتر و جهادی را جایگزین کنیم.
وی با اشاره به بازدید اخیر خود از بیمارستان فیروزآبادی شهر ری نیز خاطرنشان کرد: بیمارستان فیروزآبادی در ابتدای کار دولت سیزدهم وضعیت مناسبی نداشت و اکنون با مدیریت مطلوب این بیمارستان، نه تنها وضعیت فیزیکی بیمارستان به حد قابل قبولی رسیده، بلکه تمامی تخصص‌ها و رشته‌ها در این مرکز آماده ارائه خدمت هستند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا