مسی یک استادیوم را در ۱۰ دقیقه فروخت!

ارزان ترین صندلی‌های فروخته شده استادیوم برای این بازی ۲۹۹ دلار قیمت دارند در حالی که بلیت‌های فروش مجدد رسمی بیش از ۶۰۰ دلار قیمت‌گذاری شده و در مجموع۲۰ هزار نفر برای اولین بازی خارج از خانه مسی در MLS وارد استادیوم خواهند شد.

موبنا- تمامی بلیت‌های اولین بازی خارج از خانه اینترمیامی مقابل اف‌سی دالاس در فاصله ۱۰ دقیقه فروخته شد.

به گزارش ایرنا، لیونل مسی در اولین بازی خارج از خانه خود برای اینترمیامی قرار است برابر اف‌سی دالاس به میدان برود. این دیدار نخستین بازی خارج از خانه آنها به حساب می‌آید و شور و اشتیاق هواداران و علاقه‌مندان به فوق ستاره آرژانتینی باعث شد تا در ۱۰ دقیقه تمامی بلیت‌های این بازی به فروش برسد.
مسی که در سه دیدار گذشته خود ۵ گل به ثمر رسانده است پس از حضور در باشگاه جدید همچنان در راس خبرهای اینترمیامی قرار دارد و این باشگاه را در کانون توجه رسانه‌ها قرار داده است.
دو تیم قرار است از مرحله یک‌هشتم نهایی در جام اتحادیه برابر هم صف‌آرایی کنند، تورنمنتی که هر ساله بین باشگاه‌های MLS و لیگ مکزیک برگزار می‌شود.
ارزان ترین صندلی‌های فروخته شده برای این بازی ۲۹۹ دلار قیمت دارند در حالی که بلیت‌های فروش مجدد رسمی بیش از ۶۰۰ دلار قیمت‌گذاری شده و در مجموع۲۰ هزار نفر برای اولین بازی خارج از خانه مسی در MLS وارد استادیوم خواهند شد. از زمان حضور وی در اینترمیامی شرایط در این باشگاه تغییرات بسیاری کرده و به نظر می‌رسد وضعیت مالی و ثروت این باشگاه در حال رشد چشمگیری است.
این دیدار روز یکشنبه ۱۵مرداد برگزار خواهد شد و هواداران مسی در انتظار درخشش دوباره این فوق ستاره آرژانتینی هستند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا