رازگشایی سگ ها از ۲ قتل در خانه مجردی / همه جا بوی گند می داد + جزییات

فرد یا افراد ناشناس اقدام به قتل رساندن دو مرد افیونی درون یک خانه در آبادان کردند. اجساد درون خانه عریان و بوی تعفن میدادند.

موبنا-ساعت ۴ بامداد سه شنبه ۱۰ مردادماه اهالی خیابان بهار ۵۸ کوی قدس آبادان در تماس تلفنی باپلیس آبادان از بوی تعفن از درون خانه یکی از همسایگانشان خبردادند و عنوان داشتند مدت ۲ روز است که سگ های ولگرد جلوی دراین خانه به صورت مداوم واق واق میکنند و ۲ روز است که صاحب خانه نیز در محل دیده نشده است.

بلافاصله مأموران کلانتری ۱۱ ولیعصر به محل اعزام و پس از هماهنگی با مقام قضایی وارد خانه شدند.

مأموران درون خانه مشاهده کردند دو مرد ۴۱ و ۶۰ ساله توسط فرد یا افراد ناشناس به دلیل نامعلومی به قتل رسیده اند.

با اعلام موضوع به بازپرس ویژه قتل بلافاصله تیم جنایی در محل کشف اجساد حاضر شد. پزشک جنایی پس از معاینه اولیه علت مرگ مقتولین را ضربات چاقو به گردن و خفگی اعلام کرد و در ادامه پزشک جنایی پس از معاینه جسد زمان مرگ را ۲ الی ۳ روز قبل عنوان کرد و بوی منتشر شده در خانه را ناشی از فساد جسد اعلام کرد.

این منبع آگاه گفت: در تحقیقات پلیس مشخص شد یکی از مقتولین مدتی است که به صورت مجردی در این خانه زندگی می‌کرده و اعتیاد به مواد مخدر داشته است. با اظهارات پزشک جنایی اجساد برای مشخص شدن علت اصلی مرگ با دستور بازپرس جنایی به پزشکی قانونی منتقل شدند وتلاش برای رازگشایی این دوجنایت به صورت ویژه در دستور کار پلیس جنایی آبادان قرار دارد.

علی رنجکش

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا