واکنش فراجا به فیلم درگیری فرد آمر به معروف با پلیس : حادثه ربطی به امر به معروف نداشته است

پلیس : این درگیری هیچ ارتباطی با موضوع امر به معروف و نهی از منکر نداشته است.

موبنا- در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر درگیری یک آمر  به معروف با پلیس، فرماندهی انتظامی تهران توضیحاتی در خصوص این حادثه ارائه کرد.

بنا به گزارش مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران؛ شخصی که در فیلم در حال درگیری با مأموران است، در محدوده محل درگیری سکونت دارد و پنجره منزل او روبروی خیابان و مشرف به چند مغازه آبمیوه فروشی و مغازه‌های آن محل است که با تاریک شدن هوا و مراجعه تعدادی از شهروندان به این مغازه ها و در ادامه تجمع جهت خرید، این فرد به تجمع افراد در مقابل درب منزلش اعتراض نموده است.

در پی اعتراض اولیه فرد داخل فیلم، این شخص به بهانه ایجاد مزاحمت برای وی و اعضای خانواده‌اش، ابتدا با تعدادی از صاحبان مغازه و در ادامه با تعدادی از شهروندان درگیر می‌شود.

شهروندان بلافاصله با مرکز فوریت‌های پلیس تماس گرفته و موضوع را به پلیس گزارش داده و ماموران کلانتری به جهت بررسی موضوع در محل حاضر می‌شوند.

ماموران کلانتری ابتدا با این شخص صحبت کرده و او را به آرامش دعوت می‌کنند اما زمانیکه وی به دستور پلیس تمکین نمی‌کند، با مامورین درگیر می‌شود که نهایتا بازداشت و به کلانتری دلالت داده می‌شود.

در حال حاضر تعدادی از کسبه و اهالی حاضر در محل که با این فرد درگیر شدند ، با حضور در کلانتری از او ثبت شکایت کرده و پرونده درگیری این فرد در کلانتری مربوطه در حال رسیدگی است.

تاکید می‌گردد که این درگیری هیچ ارتباطی با موضوع امر به معروف و نهی از منکر نداشته و اساسا شرایطی در  محل بگونه‌ای نبوده است که در نیاز به امر به معروف و نهی از منکر در آنجا دیده شود.

دکمه بازگشت به بالا