میتسوبیشی تریتون ؛ پیکاپ جدید ژاپنی که آمریکا هم می رود (+عکس)

میتسوبیشی برای توسعه مدل ۲۰۲۴ پیکاپ تریتون ال۲۰۰ از فولاد تقویت شده جدیدی استفاده کرده که ضمن مهندسی وزن، استقامت بالاتری را نیز به نمایش می گذارد.

موبنا – میتسوبیشی از پیکاپ ال۲۰۰ مدل ۲۰۲۴ رونمایی کرد. این خودرو در برخی بازارها نیز با نام تریتون شناسایی می شود. یک پیکاپ میان سایز که اکنون وارد نسل ششم خود شده و چهره مد روز جذابی را نیز همراه دارد. این خودرو در بازار آمریکا حضور خواهد داشت.

علاوه بر تغییرات بدنه، تریتون به شاسی نردبانی جدیدی مجهز شده که پایداری و تجربه سواری سطح بالاتری را در اختیار کاربر قرار می دهد. وانت تریتون در تریم های تک کابین، کلاب کب و دو کابین تولید می شود.

میتسوبیشی تریتون ؛ پیکاپ جدید ژاپنی که آمریکا هم می رود (+عکس)

میتسوبیشی برای توسعه مدل ۲۰۲۴ پیکاپ ال۲۰۰ از فولاد تقویت شده جدیدی استفاده کرده که ضمن مهندسی وزن، استقامت بالاتری را نیز به نمایش می گذارد.

با توجه به تریم خودرو، سامانه تمام چرخ  محرک نیز در وضعیت فعال قرار دارد. دیفرانسیل مرکزی ال اس دی نیز ۴۰ درصد قوا را به محور جلو ارسال می کند و ۶۰ درصد دیگر را در محور عقب حفظ می کند.

ترکیب این سامانه تمام چرخ محرک با حالت های متنوع رانندگی جعبه دنده، تجربه ای بسیار دلچسب از یک سامانه دقیق و عالی را در اختیار راننده قرار می دهد.

سیستم تعلیق نیز کاملا بروزرسانی شده است و در مقایسه با نسل قبلی، تفاوت های قابل لمسی در هنگام رانندگی دارد. در تریتون جدید، دستیار حرکت در سربالایی و سرپایینی نیز به عنوان آپشن استاندارد ارائه می شود.

در اطلاعات میتسوبیشی تنها به پیشرانه ۲.۴ لیتری دیزل در ۳ مدل مختلف اشاره شده است: ۱۴۸ اسب بخاری با گشتاور ۳۳۰ نیوتن متر، ۱۸۱ اسب بخاری با گشتاور ۴۳۰ نیوتن متر و ۲۰۱ اسب بخاری با گشتاور ۴۷۰ نیوتن متر.

در آینده قطعا اطلاعات بیشتری مرتبط با پیشرانه این خودرو منتشر خواهد شد.

فضای داخل کابین نیز کاملا به روزرسانی شده البته پیشرفت فناورانه ها بویژه دسترسی دیجیتال یا لمسی به تنظیمات هنوز ضعیف است و از کنترل فیزیکی باید برای بسیاری از تنظیمات استفاده کرد.

میتسوبیشی تریتون ال۲۰۰

 منبع: عصرایران

دکمه بازگشت به بالا