دختر شاهرخ خان ملکه زیبایی هند شد ! + عکس ها از کودکی تا جذابیت در جوانی !

بریم ببینیم دختر کوچولوی شاهرخ خان که در نقش آنجلی در فیلم «داره یه اتفاقایی میفته» بازی کرده بود بعد ۲۵ سال الان کجاست و چیکار می کنه؟ دختر شاهرخ خان با توجه به جهره جذاب و رنگ چشم هایش نه تنها مدل شده است بلکه از سوی سایت پرطرفداری در هند به عنوان ملکه زیبایی شناخته شده است.

موبنا-سانا سعید (زاده ۲۲ سپتامبر ۱۹۸۸) بازیگر و مدل هندی است که در فیلم‌های بالیوود و تلویزیون هند ظاهر می‌شود. اولین حضور او به عنوان یک هنرمند کودک در کوچ کوچ هوتا های (۱۹۹۸) بود و این کار را در فیلم هایی مانند هار دل جو پیار کارگا (۲۰۰۰) و بدال (۲۰۰۰) ادامه داد. او همچنین در برنامه های تلویزیونی مانند Babul Ka Aangann Chootey Na (2008) و Lo Ho Gayi Pooja Iss Ghar Ki (2008) ظاهر شد.

در سال ۲۰۱۲، سعید اولین بازی خود را در پرده بزرگ به عنوان یک بزرگسال در نقش مکمل در دانش آموز سال کاران جوهر انجام داد، که به عنوان یک موفقیت تجاری در گیشه ظاهر شد.

دختر کوچولوی شاهرخ خان

او به عنوان یک هنرمند کودک در فیلم های موفق تجاری مانند کوچ کوچ هوتا های (۱۹۹۸)، بادال (۲۰۰۰) و هار دل جو پیار کارگا (۲۰۰۰) ظاهر شده است. سعید همچنین مجری برنامه بچه های معروف فاکس کیدز استار پلاس بود که در آن نقش چاتور چاچی را بازی می کرد. او همچنین در برنامه های تلویزیونی مانند Babul Ka Aangann Chootey Na در تلویزیون سونی و Lo Ho Gayi Pooja Iss Ghar Ki در تلویزیون SAB ظاهر شد.

دختر کوچولوی شاهرخ خان

در شب سال نو در لس آنجلس، ایالات متحده آمریکا، سانا سعید بازیگر نقش دختر شاهرخ خان در فیلم Kuch Kuch Hota Hai، با Csaba Wagner نامزد کرد. این بازیگر سابق کودک ویدئویی از خود و نامزدش در اینستاگرام منتشر کرد که در آن دیده می‌شود که روی یک زانو نشسته و از او خواستگاری می کند.

دختر کوچولوی شاهرخ خان

دختر کوچولوی شاهرخ خان

دختر کوچولوی شاهرخ خان

دختر کوچولوی شاهرخ خان

دختر کوچولوی شاهرخ خان

رکنا
دکمه بازگشت به بالا