رایگان شدن تعرفه آب، برق و گاز مشترکان تحت پوشش

با تصویب کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه وزارت نفت و نیرو مکلفند تعرفه آب، برق و گاز مشترکان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی را با در نظر گرفتن مناطق جغرافیایی در صورت رعایت سقف الگوی مصرف به تناسب خانوار، رایگان محاسبه کنند.

موبنا- عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه مجلس گفت: تعرفه آب، برق و گاز مشترکان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی با در نظر گرفتن مناطق جغرافیایی در صورت رعایت سقف الگوی مصرف به تناسب خانوار، رایگان محاسبه می‌شود.
رمضانعلی سنگدوینی عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با تسنیم، در تشریح جلسه امروز این کمیسیون، اظهار داشت: با تصویب کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه وزارت نفت و نیرو مکلفند تعرفه آب، برق و گاز مشترکان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی را با در نظر گرفتن مناطق جغرافیایی  در صورت رعایت سقف الگوی مصرف به تناسب خانوار، رایگان محاسبه کنند.
وی افزود: همچنین افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی از پرداخت هزینه انشعاب آب، برق و گاز و صدور پروانه ساختمانی برای یکبار  معافند.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه مجلس گفت: این موارد پس از تصویب در صحن مجلس و تایید شورای نگهبان در طول برنامه هفتم لازم الاجراست.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا