رابطه سیاه مهین با دوست شوهرش لو رفت ! / زن خائن تصمیم وحشتناکی گرفت ! + عکس ها

زن جوان وقتی فهمید شوهرش ماجرای خیانتش را متوجه شده است نقشه قتل تلخی را طراحی کرد. این زن در یک سناریوی هولناک با همدستی ۲ مرد دست به قتل شوهرش زد و جسد را داخل چاه انداخت.

موبنا-رسیدگی به این پرونده  از وقتی کلید خورد که مهین ۳۵ساله سراسیمه به یکی از کلانتری های شمال کرج رفت ومدعی شد  شوهرم ایرج از دیروز که به سرکار رفته دیگر برنگشته و گوشی موبایلش خاموش است وهیچ اطلاعی هم از او ندارم.

پس از اظهارات این زن، تیمی از کارآگاهان تحقیقات خود ر ا با بررسی تماس های تلفنی ایرج شروع کردند.

دراین بررسی ها مشخص شد او آخرین بار با مردی به نام شاهین در محدوده محمدشهر کرج قرار ملاقات گذاشته بود و این تنها  سرنخی بود که می‌توانست درکشف ناپدید شدن مرموز ایرج پلیس را یاری دهد.

افشای خیانت زنانه

قتل مرد جوان در خیانت زنانه

بنابراین خیلی زود با  ردیابی تخصصی پلیس توانست شاهین را بازداشت کند وشاهین که از دستگیر شدنش به شدت شوک زده شده بود خیلی زود لب به سخن گشود .

او در بازجویی ها اظهارداشت : مدتی است که با مهین همسر مقتول ارتباط دوستی برقرار کرده و به هم علاقه مند شده بودیم.

مهین در صحبت هایش بارها گفته بود که ایرج او را آزار می دهد و کتک می زند و خرجی نمی داد و قصد جدایی دارد اما ایرج امتناع می کرد.

وی افزود : پس از مدتی ایرج متوجه ارتباط ما شد و از من خواست تا با هم ملاقات کنیم وقتی موضوع را به مهین گفتم او پیشنهاد داد ایرج  را به باغی که متعلق به یکی از دوستان خودش  بود بکشانم سپس با همدستی پسرعمه ام پدرام او را با چاقو کشتیم و جسدش را داخل چاهی در باغ متروکه انداختیم.

با اعتراف شاهین  تیمی از ماموران آگاهی راهی باغ متروکه شدند  و جسد را از چاهی باعمق ۱۳متر کشف کردند.

  جسد به دستور بازپرس کشیک قتل به پزشکی قانونی منتقل شد و در ادامه شاهین  ومهین و بعد پدرام نیز دستگیر شدند.

پس از محاکمه هر سه متهم در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به ریاست قاضی قیومی و با حضور قاضی فیروزه ای رنجبر- مستشار دادگاه -تحت محاکمه قرار گرفتند.

قصاص و زندان

اولیای دم خواستار قصاص ۳  جنایتکار شدند و پس از محاکمه که دردو نوبت رسیدگی شد  با حکم قضات ۲  متهم مرد به اتهام مشارکت در قتل به قصاص نفس و زن جوان نیز به اتهام معاونت در قتل شوهرش به ۱۵سال حبس محکوم شدند، علاوه براین زن ومرد جوان به اتهام رابطه نامشروع با یکدیگر به ۹۹ ضربه شلاق محکوم شدند.

این احکام از سوی قضات دیوانعالی مهر تایید خورد و متهمان در دریک قدمی اجرای حکم قرار گرفتند.

رکنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا