نهادینه کردن الگوی سوم زن مسلمان را در دستور کار داریم

کرج- مسئول سازمان بسیج جامعه زنان البرز گفت: نهادینه کردن الگوی سوم زن مسلمان یکی از مهمترین برنامه‌های بسیج جامعه زنان است.

موبنا-  نجمه چگینی در حاشیه نخستین نشست راهبردی امور بانوان دستگاه‌های اجرایی استان البرز اظهار کرد: سبک زندگی زنان در دفاع مقدس باید در جامعه به ویژه بین جوانان و دختران امروز جامعه نهادینه شود.

وی با بیان اینکه هدف دشمنان، حذف نقش آفرینی زن در خانواده است، تصریح کرد: دشمنان با ترویج بی‌عفتی و ب‌حیایی درصدد هستند تا نقش مهم زنان در جامعه را به عنوان همسر و مادر را از او بگیرند تا به بنیان مقدس جامعه لطمه بزنند و کشور را دچار بحران جمعیت سازند.

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان البرز تصریح کرد: هدف دشمن از ترویج بی حجابی و بی عفتی تنها به این امور محدود نمی‌شود و دشمنان به ظن باطل خود برای نابودی ایران اسلامی برنامه ریزی کرده‌اند که باید با هوشیاری و با بهره گیری از جهاد تبیین در برابر آن‌ها ایستاد و جامعه را از اهداف شوم دشمنان آگاه کرد.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف مهم تشکیل پایگاه زیست اجتماعی آگاه ساختن نسل جوان از اهداف شوم دشمنان است، خاطرنشان کرد: نزدیکی به مدارس و مساجد از پیش شرط‌های شکل گیری پایگاه‌های زیست عفیفانه برای ارتباط سازنده با نسل جوان و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب است.

چگینی با بیان اینکه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و آموزش مهارت‌های زندگی و آماده کردن نسل جوان برای تشکیل خانواده و زندگی سالم از مهمترین اهداف سازمان بسیج جامعه زنان سپاه البرز است، متذکر شد: نهادینه کردن الگوی سوم زن مسلمان یکی از مهمترین برنامه‌های بسیج جامعه زنان استان البرز است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا