با استفاده از بلوکارت بخشی از خرید شما به حساب‌تان برمی‌گردد

ارائه تخفیف‌های فوق‌العاده به خریداران راهکار همیشه جذاب و البته موثری است که فروشگاه‌های مختلف برای افزایش میزان فروش خود و جذب مشتری به کار می‌گیرند.

موبنا – برگشت پول یا Cash back یکی از ابتکارات جالب در ارائه تخفیف است که توسط برخی از فروشگاه‌های آنلاین و حضوری به مشتریان خود ارائه می‌شود. در این روش، درصدی از مبلغ نهایی فاکتور به عنوان پاداش خرید به حساب مشتری بازگردانده می‌شود.

سرویس برگشت پول بلوبانک، از یک سو کسب‌وکارها و فروشگاه‌ها را در مسیر افزایش فروش و سود بیشتر همراهی می‌کند و از سوی دیگر به خریداران این امکان را می‌دهد تا ضمن کاهش هزینه‌های خود، مبلغ بیشتری را در طول هفته یا ماه پس‌انداز کنند.

برگشت پول یا Cash back یکی از سرویس‌هایی است که بلوبانک به عنوان استارتاپ پیشرو در میان نئوبانک‌های ایرانی و با همکاری فروشگاه‌ها، کسب‌وکارها و اصناف حوزه‌های مختلف ارائه می‌دهد. در این سرویس کاربران بلوبانک، زمانی که با بلوکارت خود، از فروشگاه‌های طرف قرارداد خرید می‌کنند، درصدی از مبلغ پرداخت شده به حساب آنها بازگردانده می‌شود.

برای مشاهده فهرست کامل کسب‌وکارهای همکار با بلوبانک، کافی‌ست به منوی «پاداش» در اپلیکیشن مراجعه کنید. در این بخش، کاربران بلوبانک می‌توانند به آسانی نشانی یا وب‌سایت کسب‌وکارهای طرف قرارداد با بلوبانک را بررسی کرده و از میزان درصد برگشت پول آگاه شوند.

با استفاده از بلوکارت بخشی از خرید شما به حساب‌تان برمی‌گردد

همچنین کاربران بلوبانک با مراجعه به فروشگاه فیزیکی یا وبسایت این فروشگاه‌ها و پرداخت مبلغ خرید با کارت بانکی بلوبانک (بلوکارت)، از مزایای سرویس برگشت پول بهره‌مند می‌شوند.

سرویس برگشت پول شامل تمامی کارتخوان‌ها و دستگاه‌های POS (خریدهای حضوری) یا درگاه‌های پرداخت (برای خریدهای آنلاین) می‌شود و تنها شرط لازم دریافت پاداش، پرداخت با بلوکارت (کارت بانکی بلوبانک) است.

تاکنون فروشگاه‌های آنلاینی مانند مقداد ‌آی‌تی، خانومی، ازکی، فیتامین، نوار، ۳۰ بوک و سام هوم در این طرح با بلوبانک همکاری خود را شروع کرده‌اند.

با استفاده از بلوکارت بخشی از خرید شما به حساب‌تان برمی‌گردد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس برگشت پول (Cash back) بلوبانک و یا اعلام آمادگی برای همکاری در این طرح، لطفا پیام‌های خود را به ایمیل partnerships@blubank.com ارسال کنید.

دکمه بازگشت به بالا