موزه آگیناگا مرسدس بنز ؛ از جالب ترین لوکیشن های جهان برای طرفداران این برند (+فیلم و عکس)

موزه آگیناگا با مساحت بیش از ۲۰۰۰ متر مربع به مکانی ایده آل برای غرق شدن در تاریخچه مرسدس بنز تبدیل شده است. بازدید از این موزه می تواند به درک و لمس ارزش های یکی از مهم ترین برندهای خودروسازی جهان به مخاطب کمک کند…

موبنا – موزه آگیناگا (The Aguinaga Museum) در بیلبائو (اسپانیا)، را می توان حاصل نیاز دائمی به ارتقای نام تجاری با ایجاد یک تجربه منحصر به فرد برای مردم دانست. بازدیدکنندگان از این موزه می توانند طی سفری به گذشته با تاریخچه مرسدس بنز بیشتر آشنا شده و شاهد تکامل این برند و برخی نقاط عطف آن باشند.

 

 

موزه آگیناگا با در اختیار داشتن حدود ۳۰ خودرو فعالیت خود را آغاز کرده و به مرور زمان مدل های بیشتری به آن اضافه خواهند شد. این موزه ارتباط مستمری با موزه اشتوتگارت برای نمایش وسایل نقلیه جدید خواهد داشت. افزون بر این، ارتباط با مجموعه‌داران شخصی برقرار خواهد بود که از این طریق نیز امکان نمایش موقت برخی وسایل نقلیه خاص فراهم می شود.

افزون بر وسایل نقلیه ای که سال تولید آنها بازه زمانی ۱۹۲۶ تا دهه ۱۹۸۰ را در بر می گیرد، موزه آگیناگا می تواند به عنوان یک نهاد آموزشی به کار گرفته شده و به روش های دیگر تاریخچه شرکت مرسدس بنز را در معرض دید مردم قرار دهد.

موزه آگیناگا با مساحت بیش از ۲۰۰۰ متر مربع به مکانی ایده آل برای غرق شدن در تاریخچه مرسدس بنز تبدیل شده است. از قدیمی ترین مدل ها تا نمونه های مدرن تر، بازدید از این موزه می تواند به درک و لمس ارزش های یکی از مهم ترین برندهای خودروسازی جهان به شما کمک کند.

موزه آگیناگا 

 منبع: عصرایران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا