متهمان را شناسایی کنید (+عکس)

برابر دستور دادیار شعبه هشت دادسرای ناحیه ۲ شهرستان کرج، تصاویر این متهمان به صورت بدون پوشش منتشر می‌شود تا چنانچه شهروندان توسط آنان مورد سرقت قرار گرفته‌اند، برای تشکیل و پیگیری پرونده به پایگاه یکم پلیس آگاهی واقع در ۴۵متری کاج – بلوار ولیعصر- خیابان گیوه کش- جنب کلانتری ۳۰ اسلام آباد مراجعه کنند.

موبنا- رییس پلیس آگاهی البرز با انتشار تصاویر ۲ سارق کش رو زن تلفن همراه، از شهروندان خواست در صورتی که توسط این متهمان مورد سرقت قرار گرفته اند، به پایگاه یکم پلیس آگاهی این استان مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “حکمت اله شجاعی” اظهار کرد: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت موبایل از فروشگاه‌های عرضه تلفن همراه در شهر کرج، شناسایی و دستگیری سارقان به پایگاه یکم پلیس آگاهی محول شد.
وی افزود: بررسی‌های میدانی کارآگاهان مشخص کرد که سارقان با ورود به مغازه‌های شلوغ، از غفلت فروشندگان استفاده کرده و به صورت کاملا حرفه‌ای تلفن همراه را با روش کش رو زنی به سرقت برده و متواری شده اند.
متهمان
شجاعی اضافه کرد: ماموران با انجام اقدام پلیسی و اطلاعاتی، مخفیگاه سارقان را در شهر کرج شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر کردند.
وی با اشاره به اعتراف متهمان به سرقت‌های متعدد تلفن همراه در شهر کرج، شهریار و تهران، گفت: برابر دستور دادیار شعبه هشت دادسرای ناحیه ۲ شهرستان کرج، تصاویر این متهمان به صورت بدون پوشش منتشر می‌شود تا چنانچه شهروندان توسط آنان مورد سرقت قرار گرفته‌اند، برای تشکیل و پیگیری پرونده به پایگاه یکم پلیس آگاهی واقع در ۴۵متری کاج – بلوار ولیعصر- خیابان گیوه کش- جنب کلانتری ۳۰ اسلام آباد مراجعه کنند.
دکمه بازگشت به بالا