دلیل فرار مایکل جردن از مایک تایسون چه بود؟

الها پیش مایک تایسون اسطوره بوکس، تقریبا با مایکل جردن، درگیر شد و دلیل این درگیری هم این بود که تایسون معتقد بود که ستاره NBA همسر او را دزدیده است.

موبنا- داستان به دهه ۱۹۸۰ برمی گردد و درگیری مایکل جردن و مایک تایسون، دونفر از برترین ستاره های دنیای ورزش! در آن سال ها مایکل جردن با پیراهن شیکاگوبولز در لیگ NBA یک سوپراستار بود و مایک تایسون هم در داخل رینک بوکس افتخارات فراوانی را کسب می کرد.

اما زمانی فرا رسید که این دو غول دنیای ورزش در سال ۱۹۸۹ کاملا رودرروی هم قرار گرفتند. در سال ۱۹۸۷ تایسون با بازیگری به نام روبین گیونز آشنا شد و یک سال بعد از آشنایی با هم ازدواج کردند. اما عمر این ازدواج تنها یک سال بود و این زوج در سال ۱۹۸۹ از هم جدا شدند. گیونز دلیل این جدایی را همسرآزاری و خشونت خانگی تایسون عنوان کرد.

مایک تايسون و همسرش

رابطه همسر تایسون با مایکل جردن

او چند سال قبل از ازدواج با تایسون، با مایکل جردن، ستاره بسکتبال آمریکا در رفت و آمد بود و زمانی که درسال ۱۹۸۸ آنها با هم در یک میهمانی در شیکاگو شرکت کردند، دلخوری های زیادی برای بوکسور بزرگ ایجاد شد.
طبق گفته روری هالووی، مدیر برنامه های وقت تایسون، او در آن میهمانی به جردن گفته بود:

 ببین آقا، فکر می کنی من احمقم؟ من می دانم که تو با فلانی رابطه داشتی.

که به ارتباط این اسطوره دنیای بسکتبال با گیونز اشاره داشت.
هالووی در بخشی از کتاب “رام کردن جانور: داستان ناگفته مایک تایسون” در این باره گفته:

من به پیشخدمت گفتم مراقب باشد، چون حس می کردم که اتفاقاتی در جریان است. مایک بر سر میز به مایکل جردن خیره شده بود.

مایک در آن زمان گفت:

 من می دانم که تو با این دختر داستانها داشتی. خودت می توانی به من بگویی.

طبیعی است که جردن فقط می خواست از سر میز بلند شود و فرار کند و اصلا نمی خواست که بخشی از این ماجرا باشد.
هالووی ادامه داد:

 آن شب مثل یک سیرک واقعی بود. جردن سعی می کرد تا موضوع را عوض کند و من و جان سعی می کردیم تا مایک را آرام کنیم. مایک به همه می گفت که یک ضربه کاری به جردن خواهد زد. جردن مثل همیشه لباس شیکی پوشیده بود و نتوانست آنقدر سریع از آنجا خارج شود.

خروج از نسخه موبایل