دلارهای گمشده استقلال کجاست؟

پولی که می توانست یک ستاره را حفظ کند. ۱۴۰ هزار دلار که می توانست کمک زیادی به استقلال بکند به طرز عجیبی گم شده و کسی پیگیر آن نیست.

موبنا- ماجرای گم شدن ۱۴۰ هزار دلار باشگاه استقلال هر روز ابعادش پیچیده تر می شود. شب گذشته محمد محبی بازیکن تیم ملی ایران و فصل گذشته استقلال در برنامه فوتبال برتر اعلام کرد که رسیدی که به دست باشگاه سانتاکلارا برای واریز پول رسیده است قلابی بوده است.

یک اتفاق عجیب در دنیای حرفه ای که هضمش در این دوره و زمانه کمی دشوار است. این اتفاق در زمان مدیریت علی فتح الله زاده رخ داده است و قرار بود این پول بابت انتقال قطعی محمد محبی به باشگاه پرتغالی داده شود. اتفاقی که رخ نداد تا این تیم در بحران بی پولی و جذب بازیکن یکی از مهمترین ستاره هایش را از دست بدهد.

هنوز هیچکس به طور قطعی درباره سرنوشت این پول چیزی نمی داند حتی فتح الله زاده قبل از استعفا و در همین برنامه فوتبال برتر درنهایت پاسخ روشنی به این موضوع نداد. این پول اگر قرار بود که برای انتقال محمد محبی به سانتاکلارا داده نشود می توانست مشکلاتی را از باشگاه استقلال کند اما این اتفاق نیفتاده است.

بیشتر بخوانید:  تیم های صنعتی و پول های کلان؛ راهی که ستاره های لیگ انتخاب می کنند

اما فراتر از ارزش مالی و از دست رفتن یک ستاره به راحتی، اتفاقی که از سوی یکی از بزرگترین و معتبرترین باشگاه های ایرانی رخ داده عجیب و غیرقابل تصور است. استقلال اگر می توانست با محبی قرارداد قطعی ببندد می توانست این بازیکن را با مبلغی بالاتر حتی ترنسفر کرده و درآمد خوبی کسب کند. اتفاقی که درباره قایدی و صیادمنش افتاد و البته هیچکس هم عاقبت نفهمید آن پولها هم چه شد!

سرخ نیوز

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا