یک مجری دیگر تلویزیون هم ممنوع‌التصویر شد!

ابوطالب حسینی مجری سابق برنامه فوتبال ۱۲۰ درباره عدم حضورش در تلویزیون گفت: فعلا در صداوسیما ممنوع التصویرم و نمی‌توانم بگویم برمی‌گردم یا نه.

موبنا- ابوطالب حسینی مجری سابق برنامه فوتبال ۱۲۰ درباره عدم حضورش در تلویزیون گفت: فعلا در صداوسیما ممنوع التصویرم و نمی‌توانم بگویم برمی‌گردم یا نه.

ابوطالب حسینی که مدتی است در تلویزیون حضوری ندارد و بیش‌تر در صفحات اجتماعی شخصی‌اش فعالیت می‌کند، اخیرا با برنامه طنز-ورزشی آنساید در آپارات اسپورت به اجرای زنده بازگشته است. بخش‌هایی از گفتگوی او با خبر ورزشی را در ادامه می‌خوانید:

*ما پخش زنده برنامه آنساید را سه شنبه‌ها یک هفته در میان در آپارات پخش می‌کنیم و نکته مثبت برنامه این است که فقط به فوتبال نمی‌پردازیم. هر قسمت یک پرونده ویژه داریم که با زبان طنز به آن می‌پردازیم.

*در تلویزیون، برخی سخت‌گیری‌ها در متن و ظاهر مجری و این‌ها وجود دارد که اذیت‌کننده است. زمان پخش برنامه «از شنبه» بعد از هر برنامه، اخطارهای درجه یک و دو به سمت ما می‌آمد چون تازه کار در این فضا را شروع کرده بودیم و خیلی چارچوب‌های تلویزیون را نمی‌دانستیم. مثلا ما در برنامه در مورد ۲ گیگ اینترنت رایگان که در تلویزیون هم درموردش صحبت شده بود و حتی در اخبار هم پخش شده بود، صحبت کردیم اما اخطار گرفتیم!

*من فعلا در تلویزیون ممنوع‌التصویرم و نمی‌توانم بگویم برمی‌گردم یا نه. اما به طور کلی تلویزیون مدیران و سیاست‌های خاص خودش را دارد و پلتفرم‌ها هم به همین شکل. من هر دو فضا را تجربه کرده‌ام. در تلویزیون به دلیل وجود محدودیت‌های زیاد هنرمند و برنامه‌ساز نمی‌تواند به‌خوبی توانایی‌اش را ارائه دهد و برخی ترجیح می‌دهند در فضای خصوصی کار کنند. من کارم را دوست دارم و دلم می‌خواهد در همه فضاها کار کنم اما اگر جایی دست من را ببندد خب انتخاب می‌کنم که در یک فضای دیگر به ادامه فعالیت بپردازم.

*شاید مجری‌گری را حتی بلد هم نباشم. فقط سعی می‌کنم با مخاطبان راحت باشم چه در استندآپ چه اجرا. اما تکنیک‌های اصولی اجرا را بلد نیستم و احتمالا پر از ایراد هستم، بنابراین هیچ‌وقت سمت اجرای برنامه جدی نخواهم رفت.

دیده بان ایران

دکمه بازگشت به بالا