اخبار ضدونقیض از استعفای سجادی از وزارت ورزش

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی از پذیرش استعفای سجادی از وزارت ورزش توسط دولت تا دو هفته آینده خبر داد.

موبنا-احمد دنیامالی عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به استیضاح حمید سجادی وزیر ورزش، اظهار داشت: دولت به این نتیجه رسیده است که آقای سجادی توان مدیریتی از لحاظ جسمانی به دلیل حادثه سقوط بالگرد را ندارد، برای همین قصد دارد وی را به زودی تعویض کند.

وی با بیان اینکه احتمال دارد این جابه جایی تا یکی دو هفته آینده رقم بخورد، گفت: بر اساس گفته‌های دولت، حمید سجادی به دلیل کسالت‌هایی که بر اساس سقوط بالگرد برایش رقم خورده، استعفای خود را نوشته و تقدیم دولت کرده است.

عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: استیضاحی که برخی همکاران پیگیر آن بودند، با رایزنی‌هایی که از سمت دولت صورت گرفته فعلاً مسکوت مانده تا خود دولت آقای سجادی را برکنار و شخص دیگری را جایگزین وی کند.

دنیامالی تصریح کرد: براساس توافقی که بین مجلس و دولت رقم خورده، به زودی شاهد تغییرات در وزات ورزش خواهیم بود و مجلس منتظر است تا دولت و شخص آقای رئیس جمهور با استعفای آقای سجادی موافقت کند.

پیش‌تر نیز مجتبی یوسفی، عضو هیئت رئیسه مجلس گفته بود که وزیر ورزش طی روز‌های آینده، برکنار می‌شود.

وی همچنین تصریح کرده بود که اگر دولت به وعده اش عمل نکند، نمایندگان برای استیضاح وی تعلل نخواهند کرد.

یوسفی گفت: استیضاح وزیر ورزش از سال گذشته کلید خورده دولت هم همان موقع قول تغییر داد، اما بعد از آن شاهد جابجایی چند وزیر توسط دولت از جمله کشاورزی، صمت و آموزش و پرورش بوده ایم، اما اتفاقی در وزارت ورزش نیفتاد.

 تکذیب دوباره استعفای سجادی از وزارت ورزش

روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان به شایعه استعفای حمیدرضا سجادی واکنش نشان داد و آنرا تکذیب کرد.

در بیانیه جدید ورزش و جوانان آمده است: در پی انتشار اظهارات یک نماینده مجلس و ادعای او مبنی بر تقدیم استعفای وزیر ورزش و جوانان به رئیس‌جمهور، روابط عمومی این وزارتخانه با تکذیب ادعای مطرح شده اعلام می‌کند، در شرایطی که ورزشکاران ایرانی روز‌های درخشان و پرافتخاری را برای ایران اسلامی رقم زده‌اند، ادعای تکراری تقدیم استعفای وزیر ورزش و جوانان مطرح شده که بدینوسیله این ادعا بار دیگر تکذیب می‌شود.

ورزشکاران ایرانی در آستانه حضور در بازی‌های آسیایی و انتخابی المپیک قرار دارند و ورزش ایران همچون گذشته بدون توجه به حاشیه‌های مطرح شده و ادعا‌های تکذیب شده، در سطح عالی به برنامه‌ریزی خود جهت حضور پرقدرت در رقابت‌های پیش‌رو ادامه می‌دهد.

واکنش نماینده مجلس به تکذیبیه عجیب وزارت ورزش؛ استیضاح سجادی با امضای بالا تقدیم هیئت رئیسه شد

احمد راستینه رییس کمیته ورزش مجلس شورای اسلامی: استیضاح حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان با امضای بالا تقدیم هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی شده است. سه استیضاح وزیر ورزش و جوانان در سامانه ثبت شده است و انتظار این است که خود دولت دست به تغییرات بزند و گرنه خود مجلس دست به این حرکت خواهد زد.

تسنیم

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا