«محمد صادقی» بازیگر سابق صداوسیما بازداشت شد

«محمد صادقی» بازیگر سابق صداوسیما به دلیل پوشش زنانه و دعوت کاربران به استفاده از سلاح سرد بازداشت شد.

موبنا- محمد صادقی بازیگر تازه کار و البته زود بازنشسته که شب گذشته کاربران را دعوت به استفاده از سلاح سرد کرده بود بازداشت شد.

گفته می شود بعد از حضور ماموران او با حضور در بالکن منزل تهدید به خودکشی کرده است اما در نهایت خود را تسلیم ماموران می کند.

استفاده از پوشش زنانه نشان می دهد که او قصد داشته برای دریافت پناهندگی اقدام کند اما برای دوقبضه شدن شانسش در دریافت پناهندگی ژست اپوزوسیون نیز به پوشش زنانه و استفاده از رژ لب و تاپ اضافه کرده است.

 

امحمد صادقی،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

بیوگرافی محمد صادقی

محمد صادقی متولد ۲۲ فروردین ۱۳۷۲ در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است.

او فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت اجرایی با گرایش صنایع می باشد که از ۱۸ سالگی با تئاتر شروع کرد و با سریال «مانکن» و «افرا» به شهرت رسید.

امحمد صادقی،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
اصالت خانوادگی

اصالتا اهل مازندران هستم و مادر آملی و پدرم بابلی است و زیاد به شمال می روم ، پدرم را در هفت سالگی از دست دادم و مادرم پرستار بازنشسته بیمارستان است.

از کلاس تا تئاتر

از سال ۱۳۹۱ بازیگری را با کلاس های استاد سمندریان آغاز کردم و از ترم دوم دانشگاه وارد تئاتر شدم و یکی از شانس های زندگی آم آشنایی با مسعود دلخواه بود.

از جمله تئاترهای که بازی کردم می توانم به «شاه لیر» مسعود دلخواه ، «آماده» اوس جواد مولانیا ، «گالیله» و … اشاره کنم.

تصویر با سریال «مانکن»

آقای سهیلی زاده چند سال پیش برای سریال «پریا» از بازیگران تست می گرفتند و از کار من هم راضی بودند اما آن زمان نشد که باهم کار کنیم.

بعد از آن برای سریال «مانکن» از من دعوت کردند که تجربه خوبی سال ۱۳۹۷ در نقش «آبتین» برایم شد.

همشهری انلاین

 

دکمه بازگشت به بالا