دستگیری دو کارمند فاسد یک نهاد عمومی در شاهرود

عالی ترین مقام قضایی استان از ادامه نظارت و برخورد قانونی با مفاسد با متخلفین با دستگیری دو نفر از کارکنان یک نهاد عمومی در شهرستان شاهرود خبر داد.

موبنا- محمد جعفر عبدالهی  در تشریح این خبر افزود: در همین راستا صبح امروز دو نفر از کارکنان یک نهاد عمومی توسط نهادهای امنیتی حوزه قضایی شاهرود شناسایی و دستگیر و به دادسرای عمومی و انقلاب آن شهرستان معرفی و با تشکیل پرونده قضایی منجر به صدور قرار بازداشت موقت، روانه زندان شدند.

رئیس کل دادگستری استان سمنان ادامه داد: این افراد با دخل و تصرف غیر مرتبط در بیت المال و افساد مالی زمینه فساد اداری را ایجاد می کردند.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دادگستری استان، این مقام ارشد قضایی ضمن ابلاغ دستورالعملت معزز قوه قضائیه مبنی بر نظارت بر عملکرد ضابطان به دادستان های عمومی و انقلاب دستور داد: تا مراجع نظارتی ضمن تشدید نظارت ها، احیاء حقوق عامه که دارای مصادیق مختلفی است را به صورت جدی تر پیگیری و در دستور کار قرار دهند.

عبدالهی گفت: خط قرمز دستگاه قضایی حفظ امنیت و بلکه بهبود ارائه خدمات توسط تمامی سازمان ها و نهادها به شهروندان استان سمنان است.
رئیس کل دادگستری استان وعده داد: برخورد سخت، قاطع و عبرت آموز در این پرونده ها اتفاق خواهد افتاد تا موجب سلب اعتماد مردم به بدنه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فراهم نشود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا