دستگیری ۲ فروشنده قرص‌ های سقط جنین در تهران

این فرد پس از دستگیری تحت بازجویی قرار گرفت و در جریان آن اعتراف کرد که داروهای سقط جنین را از زنی در تهران خریداری کرده و در مناطق مختلف استان تهران به فروش رسانده است.

موبنا- رئیس پلیس فتای غرب استان تهران از دستگیری دو فروشنده قرص‌های سقط جنین و کشف صدها قرص از این افراد خبر داد.

به گزارش پلیس فتا، سرهنگ سید نظام موسوی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ به دنبال دریافت خبری در خصوص فروش قرص‌های غیرمجاز سقط جنین در فضای مجازی  و حوزه غرب استان تهران، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران پلیس فتای غرب استان تهران قرار گرفت و آنان با بررسی سایت‌ها و صفحات مورد نظر از صحت گزارش دریافتی اطمینان حاصل کردند.
وی افزود: در ادامه ماموران با استفاده از روش‌های پلیسی و انتظامی نسبت به شناسایی این افراد اقدام کرده و پس از هماهنگی با مقام قضایی این فرد را در حین تحویل دارو دستگیر و به مقر پلیس فتای غرب استان تهران منتقل کردند.
رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیرشده، گفت:‌ این فرد تحت بازجویی قرار گرفت و در جریان آن اعتراف کرد که داروهای سقط جنین را از زنی در تهران خریداری کرده و در مناطق مختلف استان تهران به فروش رسانده است.
موسوی با بیان این که با هماهنگی مقام قضایی این زن نیز در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد، اظهار کرد: همچنین محل دستگیری این زن نیز مورد بررسی قرار گرفت که در جریان آن ۱۶۹۰ حب قرص سقط جنین کشف و ضبط شد.
وی با بیان این که زن دستگیرشده نیز به جرم خود اعتراف کرد، گفت:‌ برای هر دو متهم پرونده‌های جداگانه تشکیل شد و این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا