این زن شیاد را می شناسید ؟! / مخفیگاه زن شیک پوش کجاست ؟! + شگرد شیطانی اش در بانک ها را بدانید

زن شیک پوش با شگردی خاص در بانک ها سوژه هایش را شناسایی و با جعل ماهرانه چک ها دست به کلاهبرداری می زد. پلیس آگاهی تهران با تقاضای چاپ عکس این زن خواست تا چنانچه افرادی از وی اطلاعی دارند مشخصات متهم را در اختیار پلیس آگاهی تهران قرار دهند.

این زن شیاد را می شناسید ؟! / مخفیگاه زن شیک پوش کجاست ؟! + شگرد شیطانی اش در بانک ها را بدانیدموبنا-چندی قبل مدیر یک شرکت  از برداشت میلیونی حساب بانکی اش خبردار شد و این در حالی بود که چکی به این مبلغ صادر نشده بود و با توجه به اینکه حساب حقوقی بوده و قسمت حسابداری نیز از این شماره چک اطلاعی نداشتند ماجرا به پلیس آگاهی تهران مخابره شد.

چندی قبل مدیر یک شرکت  از برداشت میلیونی حساب بانکی اش خبردار شد و این در حالی بود که چکی به این مبلغ صادر نشده بود و با توجه به اینکه حساب حقوقی بوده و قسمت حسابداری نیز از این شماره چک اطلاعی نداشتند ماجرا به پلیس آگاهی تهران مخابره شد.

بدین ترتیب کارآگاهان در این مرحله به سراغ دوربین های مداربسته رفته و در بررسی فیلم های ضبط شده متوجه شدند که زن جوانی با حضور در شعبه بانک و به یکی از باجه ها مراجعه و با در اختیار داشتن یک برگ چک اقدام به نقد کردن و انتقال آن به حساب دیگری کرده است.

ماموران در گام بعدی با بررسی برگ چکی که در اختیار بانک بود متوجه جعلی بودن چک شده و حساب بانکی  که به آن پول واریز شده است نیز به نام یک زن با مشخصات جعلی بوده است.

کارآگاهان در بررسی های بیشتر متوجه شدند زن جوان با چهره ای آراسته به شعبات بانک ها مراجعه و زمانیکه مشتریان بانک قصد نقد کردن چک خود را داشتند به کنار آنها رفته و با گوشی موبایل از چک ها  تصویربرداری کرده است.

شگرد زن شیاد

در این شاخه از تحقیقات مشخص شد این زن پس از تصویر برداری از چک ها در بانک به سراغ افرادی رفته که در زمینه فروش چک ها و مدارک سرقتی فعالیت داشتند رفته و پس از گرفتن چک های سرقتی با جعل ماهرانه چک و تغییر شماره چک و مشخصات مبلغ میلیونی را برای خودش صادر کرده است.

زن جوان در ادامه برای اطمینان از موجودی حساب طعمه هایش به بهانه استعلام گرفتن برای نقد کردن چک به شعبات بانک ها یا قسمت حسابداری شرکت ها تماس و با ترفندی خاص از مانده حساب سوژه های خود اطمینان پیدا کرده و مبلغ چک را با توجه به موجودی حساب افراد صادر کرده است.

در ادامه این زن با کارت ملی جعلی حساب بانکی دیگری باز کرده و پس از نقد کردن چک ها و واریز آن به حساب خودش با مشخصات دروغین به صرافی ها و طلافروشی ها رفته و اقدام به خرید طلا و دلار کرده است.

زن شیاد کیست؟

تجسس های پلیسی با توجه به در اختیار داشتن تصویر و مشخصات دروغین زن جوان کلید زده اشت اما هیچ ردی از این زن جوان به دست نیامد و این در حالی بود که چند پرونده دیگر که زن شیاد به این شیوه و شگرد اقدام به کلاهبرداری کرده بود در اداره ۱۳ پلیس آگاهی تهران تشکیل شد.

بنا بر این گزارش، بازپرش شعبه ۷ دادسرای ناحیه یک با توجه به سریالی بودن این کلاهبرداری ها و فراری بودن متهم ، با تقاضای چاپ عکس متهم خواست تا چنانچه کسی اطلاعاتی از مخفیگاه وی دارند با شماره تلفن ۵۱۰۵۵۶۱۳ و ۵۱۰۵۵۴۳۴ ادره ۱۳ پلیس آگاهی تهران تماس گیرند.

رکنا

دکمه بازگشت به بالا