این وانت نماد یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری آمریکا است! (+عکس)

در گرند کنیون ای تی ۴اکس ای ئی وی ادیشن تنظیمات حداکثری روی ئی سی یو انجام شده تا میزان خروجی به ۳۱۰ اسب بخار و گشتاور به ۵۸۳ نیوتن متر برسد…

موبنا جی ام سی کنیون ای تی ۴اکس ای ئی وی ادیشن(Canyon AT4X AEV Edition) نام تریم بسیار جذابی از وانت جدید آمریکایی است و به لاستیک های آفرود ۳۵ اینچی مجهز شده تا یک ماجراجوی خوش رخ، روانه بازار شود.

نام کنیون به گرند کنیون جاذبه گردشگری ایالت آریزونا اشاره دارد که در مجاورت رودخانه کلرادو یکی از پربازدیدترین و اعجاب انگیزترین جاذبه های گردشگری کشور آمریکا محسوب می شود که سالانه بیش از ۶ میلیون بازدیدکننده دارد.

این تریم از سپرهای اصلی فلزی در قسمت جلو و عقب استفاده می کند که طراحی ویژه ای برای بهبود زاویه حمله و فرار دارد. ارتفاع پیکاپ جی ام سی کنیون از سطح زمین ۳۱ سانتیمتر است.

گرند کنیون، آریزونا

این وانت نماد یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری آمریکا است! (+عکس)

چرخ های دارای قابلیت بدلاک با لاستیک های گودیر رانگلر عملکردی عالی در عبور از مسیرهای سخت ارائه می دهند.

سیستم تعلیق نیز کاملا در مقایسه با نسخه استاندارد جی ام سی کنیون به روزرسانی شده است.

در بخش پیشرانه از تپنده ۲.۷ لیتری ۴ سیلندر مانند سایر تریم های کنیون استفاده شده اما در تریم ای تی ۴اکس ای ئی وی ادیشن تنظیمات حداکثری روی ئی سی یو انجام شده تا میزان خروجی به ۳۱۰ اسب بخار و گشتاور به ۵۸۳ نیوتن متر برسد. این مجموعه با جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک و سامانه تمام چرخ محرک هماهنگ شده است.

یکی دیگر از جذابیت های اسپرت این وانت آمریکایی به قابلیت لانچ کنترل هوشمند آن مربوط می شود که برای علاقه مندان به قدرت و سرعت در مسیر مسطح حسابی به کار خواهد آمد!

قیمت این تریم هنوز مشخص نشده است اما تریم AT4X مدل ۲۰۲۳ اکنون ۵۷ هزار دلار قیمت دارد. با این شرایط پیش بینی می شود که مدل ۲۰۲۴ تریم AT4X AEV Edition از ۶۰ هزار دلار قیمت بخورد.

جی ام سی کنیون ای تی ۴اکس ای ئی وی ادیشن

 منبع: عصرایران

دکمه بازگشت به بالا