خودرو سدان عالی یعنی این! (+عکس)

این کمپانی آلمانی عملکردی بی نظیر در تولید سدان های پرقدرت و باکیفیت دارد و آن را به سبکی اختصاصی برای خود تبدیل کرده است.

موبنا – وقتی درباره پرچمداران کلاس سدان در بازار جهانی صحبت می کنیم قطعا باید چند جایگاه را برای محصولات آئودی کنار بگذاریم. این کمپانی آلمانی عملکردی بی نظیر در تولید سدان های پرقدرت و باکیفیت دارد و آن را به سبکی اختصاصی برای خود تبدیل کرده است.

آئودی آر اس۷ پرفورمنس مدل ۲۰۲۴ بهترین مثال برای ویژگی هایی است که مطرح کرده ایم. این هیولای خوش سیما از پیشرانه ۸ سیلندر ۴ لیتری ۶۲۱ اسب بخاری با گشتاور ۸۴۷ نیوتن متر استفاده می کند. آئودی طی ۳.۳ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت می رسد و بیشینه سرعت نیز ۲۸۵ کیلومتر برساعت محاسبه شده است.

خودرو سدان عالی یعنی این! (+عکس)

جالب آنکه در نسخه استاندارد که لوگوی پرفورمنس را همراه خود ندارد، بیشینه سرعت به طور الکترونیکی روی ۲۴۰ کیلومتر برساعت محدود شده است.

خوب در رابطه با زیبایی های طراحی نیاز به نوشتار خاصی نیست. می توان به تصاویر نگاه کرد و از جزئیات مهندسی آلمانی لذت برد. چهره ای کاملا جدی در قسمت دماغه، رینگ های غول آسای آلومینیومی مات با طراحی Y، شیب کوپه سقف صندوق اسپرت بک و کیفیت بسیار بالای رنگ بدنه در بهترین شکل ممکن با مخاطب ارتباط برقرار می کنند.

یک نکته مهم در رابطه با آئودی آر اس۷ پرفورمنس مدل ۲۰۲۴ به سیستم تعلیق تطبیقی جدید آن مربوط می شود که کیفیت رانندگی در سرعت های بالا و تغییر مسیرهای ناگهانی را به میزان بسیار چشمگیری ارتقا داده است. آئودی از سیستم تعلیق دی آر سی یا همان داینامیک راید کنترل برای این خودرو استفاده کرده و سیستم ترمز نیز به ساختار کربن سرامیک مجهز شده است.

سامانه تمام چرخ محرک در وضعیت فعال قرار دارد و در بخش جعبه دنده نیز از نمونه ۸ سرعته اتوماتیک استفاده شده است.

وزن این آئودی ۲۲۵۰ کیلوگرم است.

قیمت آئودی آر اس۷ پرفورمنس ۲۰۲۴ حدود ۱۲۸ هزار دلار است که حضور آپشن این رقم را تغییر خواهد داد.

آئودی آر اس۷ پرفورمنس

 منبع: عصرایران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا