بسته ویژه اعیاد قربان تا غدیر همراه اول

همراه اول از عید قربان تا غدیر، بسته ترکیبی اینترنت و مکالمه با تخفیف ویژه ارائه کرد.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اپراتور اول ارتباطی کشور به مناسبت آغاز دهه ولایت (عید قربان تا غدیر) ۱۴۰۲ یک بسته ترکیبی با تخفیف ویژه به مشترکان دائمی، اعتباری و انارستان خود ارائه کرد.

مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول می توانند با شماره گیری کددستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷ مربع» بسته ترکیبی ۱۰ روزه ۱۰ گیگابایت اینترنت با ۱۰ ساعت مکالمه (درون شبکه و ثابت) و همچنین کد تخفیف سرویس های دیجیتال  را با قیمت ۴۴ هزار تومان خریداری کنند.

مشترکان سیمکارت های انارستان نیز می توانند با شماره گیری کددستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۶۷۱ مربع» بسته ترکیبی ۱۰ روزه ۲ گیگابایت اینترنت با  ۲۰۰ دقیقه مکالمه (درون شبکه و ثابت) و همچنین کد تخفیف سرویس های دیجیتال را با قیمت ۸۵۰۰ تومان خریداری کنند.

کد تخفیف استفاده از سرویس های دیجیتال همراه اول (نت باکس و آچاره)، پس از خرید و فعالسازی بسته ترکیبی ویژه عید قربان تا غدیر، به صورت پیامکی اطلاع رسانی می شود.

این بسته های ترکیبی از ساعت ۰۰:۰۰ روز پنجشنبه ۸ تیر تا ۲۳:۵۹ روز جمعه ۱۶ تیر ۱۴۰۲ قابل خرید و استفاده هستند.

گفتنی است امکان فعالسازی بسته از طریق اپلیکیشن «همراه من» و «ستاره یک مربع» نیز فراهم شده و امکان فعالسازی همزمان این بسته با سایر بسته های مکالمه اینترنت و ترکیبی وجود دارد.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به پرتال این شرکت به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا