مزایای پاسپورت دومینیکا چیست؟

اعتبار پاسپورت هر کشور با چندین عامل تعیین می شود که مهمترین آن امکان سفر بدون ویزا به کشورهای بیشتر و مهم تر در سطح بین المللی است. پاسپورت دومینیکا در رتبه ۲۹ و یکی از قدرتمندترین و ارزشمند ترین پاسپورت های دنیا به شمار می رود.

کشور دومینیکا، کشوری که این روزها بیشتر نامش بخاطر پاسپورت معتبر با شرایط دریافت ساده ای که دارد مطرح شده است. اما دلیل شهرت پاسپورت دومینیکا  و مزایای این پاسپورت چیست؟ در ادامه  با این کشور زیبا، مزایا و شرایط بی نظیر دریافت پاسپورت آن آشنا می شویم.

دومینیکا یکی از کشورهای مشترک المنافع با انگلستان به شمار می رود و نام این کشور بطور رسمی قلمرو همسود دومینیکا ( Commonwealth of Dominica) است. این کشور کوچک ۷۵۰ کیلومتر مربع مساحت و ۷۲ هزار نفر جمعیت دارد. اما پاسپورت دومینیکا چه مزایایی دارد که این روزها اینقدر بر سر زبانها افتاده؟

۱-اخذ پاسپورت دومینیکا در کوتاه ترین زمان

با توجه به اینکه اخذ پاسپورت و تابعیت دوم کشورهای مختلف علاوه بر هزینه، دارای مراحل مختلف و پیچیده ایست که گاه پس از چندین سال هم به نتیجه نمی رسد. اما شرایط دریافت پاسپورت دومینیکا بسیار ساده، سریع و نسبت به سایر گزینه ها کم هزینه است

۲-اعتبار پاسپورت دومینیکا، سفر به بیش از ۱۴۰ کشور دنیا

اعتبار پاسپورت هر کشور با چندین عامل تعیین می شود که مهمترین آن امکان سفر بدون ویزا به کشورهای بیشتر و مهم تر در سطح بین المللی است. پاسپورت دومینیکا در رتبه ۲۹ و یکی از قدرتمندترین و ارزشمند ترین پاسپورت های دنیا به شمار می رود. اما با پاسپورت دومینیکا به چه تعداد کشور می توان سفر کرد؟

با در دست داشتن پاسپورت دومینیکا می توانید به بیش از ۱۴۰ کشور دنیا از جمله کشورهای اروپایی حوزه شنگن، انگلستان ، کره جنوبی، چین، سنگاپور و برزیل سفر کنید. کسانی که به دنبال ویزای انگلستان بوده اند می دانند که دریافت این ویزا برای ایرانیها کار چندان راحتی نیست. اما با پاسپورت دومینیکا شما می توانید بدون ویزا به انگلستان سفر کرده و شش ماه اقامت داشته باشید.

۳-دریافت ویزای مولتی آمریکا، کانادا و استرالیا

یکی دیگر از مزیت های پاسپورت دومینیکا که نشانه ی اعتبار بالای این پاسپورت است، امکان دریافت راحت و سریع ویزای مولتی کشورهای آمریکا ، کانادا و استرالیاست. با این پاسپورت معتبر فرایند دریافت ویزای این کشورها بسیار ساده و راحت خواهد بود و با این تفسیر شما براحتی می توانید به هر نقطه در دنیا که دوست دارید بدون ویزا و یا با امکان دریافت سریع وراحت ویزا سفر کنید.

۴- عدم نیاز به  حضور در کشور دومینیکا جهت گرفتن پاسپورت

برای دریافت پاسپورت دومینیکا اصلا نیازی نیست به این کشور سفر کنید. اگرچه دومینیکا خیلی دور است اما پاسپورت آن به شما بسیار نزدیک است.

۷-دریافت همزمان پاسپورت دومینیکا برای خود و سایر اعضای خانواده

یکی دیگر از مزایای پاسپورت دومینیکا که تاثیر زیادی در راحتی و صرفه جویی زمان و هزینه شما دارد، امکان دریافت همزمان آن برای متقاضی و خانواده او شامل همسر، فرزندان ، پدرو مادر و پدر و مادر همسر است. بعنوان مثال شما بعنوان متقاضی دریافت پاسپورت دومینیکا، نیازی نیست که ابتدا خودتان تابعیت دومینیکا را دریافت کنید و سپس برای اضافه کردن اعضای خانواده خود اقدام کنید. بلکه شما می توانید برای همسر خود و اگر فرزندان زیر ۳۰ سالتان و همینطور پدر و مادر خود و پدر و مادر همسرتان درصورتیکه بالای ۶۵ سال سن داشته باشند می توان بصورت همزمان تشکیل پرونده نموده و همزمان  پاسپورت دومینیکا را دریافت کنید.

۸-پاسپورت دومینیکا ، مادام العمر، غیر قابل فسخ و قابل انتقال به نسل بعد

تابعیت این کشور بصورت مادام العمر، غیر قابل فسخ و مهمتر از همه قابل انتقال به نسل بعدی شماست . به این ترتیب دریافت پاسپورت دومینیکا یک هدیه بسیار با ارزش است که می توانید ابتدا به خود و همزمان به فرزندان خودتان بدهید.

شرایط دریافت پاسپورت دومینیکا چیست؟

کشور دومینیکا در سالهای اخیر توجه زیادی به سرمایه گذاری و رشد و توسعه بخش های اقتصادی خود داشته و ارائه پاسپورت در ازای سرمایه گذاری خارجی یکی از راههای جذب سرمایه است. بدین ترتیب افراد سایر کشورها می توانند با سرمایه گذاری در پروژه های عمرانی و رفاهی کشور دومینیکا پاسپورت این کشور را دریافت کنند. این سرمایه گذاری از دو روش صورت می گیرد.

روش اول: سرمایه گذاری : به این ترتیب که شما با حداقل مبلغ ۲۵۰ هزار دلار می توانید در یکی از پروژه های عمرانی سرمایه گذاری کنید و بعد از ۵ سال می توانید سرمایه خود را با سود حاصله دریافت کنید. شما به محض سرمایه گذاری واجد دریافت تابعیت و پاسپورت دومینیکا خواهید شد.

روش دوم: کمک بلاعوض: در این روش شما با حداقل مبلغ ۱۰۰ هزار دلار به عنوان کمک بلاعوض به دولت می توانید بدون در نظر گرفتن پروژه ها و شرایط آنها ، تابعیت و پاسپورت دومینیکا را دریافت  کنید

با توجه به شرایط هر کدام از روش ها پیشنهاد ما به شما این است که حتما از روش دوم برای دریافت پاسپورت دومینیکا استفاده کنید. زیرا روش اول نیاز به مبلغ سرمایه گذاری بیشتر و همینطور فرایند های پیچیده تری دارد و در مدت ۵ سال شما همچنان درگیر پروسه ی  سرمایه گذاری خواهید بود.

چطور اقدام کنیم؟

همانطور که اشاره کردیم پاسپورت دومینیکا یکی از بهترین گزینه ها از نظر زمان، هزینه و اعتبار برای دریافت تابیعت دوم است. همین مساله باعث بالارفتن تقاضای دریافت این پاسپورت بویژه در ایران شده است

فرایند دریافت پاسپورت دومینیکا با توجه به هزینه و حساسیتی که دارد نیازمند کارشناسانی با تجربه، با سابقه و از همه مهمتر در ارتباط با وکلاونمایندگان کشور دومینیکاست. به همین دلیل شما حتما باید در انتخاب کارگزار خود برای دریافت پاسپورت دومینیکا دقت و پرونده خود را به کارگزاری مطمئن و با تجربه واگذار کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن و به بهترین شکل بتوانید تابعیت و پاسپورت دومینیکای خود را دریافت کنید. آژانس دلتابان و سایت سه کلیک با تجربه ای ۳۰ ساله در زمینه خدمات مسافرتی و اقامتی یکی از بهترین گزینه ها برای دریافت پاسپورت دومینیکاست. آژانس دلتابان و سایت سه کلیک با تیم کارشناسان حرفه ای و متخصص در زمینه دریافت تابعیت و پاسپورت دومینیکا بیش از ۲۵۰ پرونده موفق را به ثبت رسانده و یکی از معتبرترین و کارآمدترین آژانس های تخصصی در حوزه دریافت پاسپورت دومینیکا به شمار می رود.

آژانس دلتابان و سایت سه کلیک برای ایجاد اطمینان و آگاهی کافی متقاضیان؛  ابتدا در یک جلسه مشاوره اختصاصی رایگان تمامی آنچه که شما برای اقدام و تشکیل پرونده دریافت پاسپورت دومینیکا نیاز دارید ارائه می دهند تا بتوانید با اطمینان خاطر در این زمینه تصمیم گیری و اقدام کنید.  با این روش شما می توانید در فرصت کافی و با آگاهی مناسب در وقت و هزینه خود صرفه جویی و بهترین نتیجه را دریافت کنید. برای دریافت راهنمایی و مشاوره با کارشناسان آژانس دلتابان و سه کلیک به آدرس ۳click.comمراجعه و یا با شماره ۰۲۱۲۲۲۲۲۴۲۶ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا